تریلر رسمی EXTRACTION 2 با بازی کریس همسورث !

تریلر رسمی EXTRACTION 2 منتشرشد. استخراج یک فیلم اکشن و دلهره‌آور آمریکایی به کارگردانی سم هارگریو و نویسندگی جو روسو است. در دنباله ی دوم (محصول فیلم ۲۰۲۰) کریس همسورث، گلشیفته فراهانی و آدام بسا دوباره نقش‌های خود را بازی می‌کنند. و دنیل برنهارت و تیناتین دالاکیشویلی به بازیگران اصلی می‌پیوندند.

اگر چیزی باشد که می دانیم می توانیم از Extraction 2 انتظار داشته باشیم این است. که دنباله آن حداقل به اندازه Extraction 2020 دیوانه کننده خواهد بود. با این حال، اکنون نتفلیکس تصمیم گرفت تریلر رسمی EXTRACTION 2 منتشر کند. که کمی عمیق‌تر به داستان و نوع سکانس‌های اکشنی می‌پردازد که می‌توانیم درباره‌شان ذوق کنیم. فیلم یک بار دیگر، شخصیت تایلر راک (کریس همسورث). دنبال می کند.

اما تریلر رسمی EXTRACTION 2 با دختری شروع می‌شود. که هراسان به نظر می‌رسد. در حالی که با نگرانی در یک سلول زندان تاریک نشسته، قبل از اینکه ریک از تاریکی بیرون بیاید. و به شکل صریحی به او بگوید: «بجنب». همه چیز به سرعت متشنج و ریک درگیر یک جنگ تمام عیار در زندان می‌شود.

تریلر EXTRACTION 2 دارای یک سکانس اکشن 21 دقیقه ای بدون کات خواهد بود!

تریلر رسمی EXTRACTION 2


یک بار دیگر، فیلم استخراج اکشن. جاه‌طلبانه به تصویر کشیده می‌شود. جو روسو، فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده به Collider گفته است. که این سکانس ها همان چیزی است. که ما در فیلم اصلی قصد داشتیم بسازیم. اما مدت زمان 21 دقیقه ای. آن فقط برای پیشی گرفتن از سکانس فیلم قبلی نیست. روسو اظهار داشت که او زمان‌بندی نمی‌کند و فقط اجازه می‌دهد تا زمانی که برای داستان لازم است در اتاق تدوین پخش شود.

در این فیلم نیز کریس همسورث خودش بدلکاری ها را انجام می دهد. برای مثال وی درسکانسی واقعا آتش میگیرد و در عین حال با چند سرباز مبارزه میکند.

داستان فیلم

. سه سال پس از آنکه «کریس همسورث» نقش سرباز عملیات سیاه را در ««آزادسازی» (Extraction) به کارگردانی «سم هارگریو» و تهیه‌کنندگی برادران روسو را بازی کرد. از مرگ ظاهری بازگشته. و دوباره آماده به خطر انداختن جان خود در «آزادسازی ۲» (Extraction 2) است.پس از اینکه در پایان فیلم اول کریس همسورث مرده فرض می‌شود. کریس در نقش تایلر راک مزدور بلک آپ برای یک مأموریت پرمخاطره دیگر بازمی‌گردد.

« Extraction 2 » در تاریخ ۱۶ ژوئن 2023 پخش خواهد شد.

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =