رابطه لئو و جی جی حدید همچنان مخفیانه پیش می رود

رابطه لئو و جی جی حدید

لئوناردو دی کاپریو  و جی جی حدید هیچ عجله ای برای علنی کردن رابطه شان ندارند

لئوناردو دی کاپریو و جی جی حدید برای اولین بار در ماه سپتامبر در هفته مد نیویورک با هم دیده شدند شدند و منبعی در آن زمان به PEOPLE گفت: “آنها در حال آشنایی با یکدیگر هستند.”

رابطه لئو و جی جی حدید همچنان ادامه دارد. این زوج قرار ملاقات های زیادی در شهر نیویورک داشتند. همچنین در حال خروج از رستوران دیده شدند. سوپر مدل 27 ساله و لئو برنده اسکار 48 ساله یک قرار در رستوران Cipriani شهر نیویورک داشتند. جایی که دوست دی کاپریو سرمایه گذار ریسک پذیر ViVi Nevo نیز به آنها پیوست.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 ستاره گرگ وال استریت با لباس کاملا مشکی با یک ماسک صورت و کلاهی که ظاهرش را پوشانده بود وارد رستوران شد. در حالی که جی جی یک کت چرمی و روسری به تن داشت که برای پنهان کردن خود از دوربین ها استفاده می کرد.

یک منبع نزدیک به حدید به PEOPLE می گوید: “جیجی به گذراندن وقت با لئو در نیویورک ادامه می دهد. لئو، جی جی را به عنوان یک مادر کاملا درک می کند. به همین خاطر برای دیدن جی جی برنامه ریزی دقیقی انجام می دهد.

این منبع می گوید دی کاپریو “یک جنتلمن واقعی  و فردی رمانتیک است”. اما این منبع به دلیل حفظ حریم خصوصی این زوج اطلاعات بیشتری را ارائه نداد.

رابطه لئو و جی جی حدید

ابراز علاقه جی جی به لئو

گفته می شود: «جی جی جزئیات کمی از این رابطه را به اشتراک می گذارد. اما از دیدن لئو بسیار لذت می برد.»

یک منبع در آن زمان به PEOPLE گفت: «او واقعاً دوست دارد که زندگی مشترک خود را داشته باشد. او یک فرزند دارد و بالغ است. می‌خواهد با کسی باشد که مانند او ایده‌های خوب و دیدگاه‌های سیاسی دارد.»

حدید یک دختر دو ساله از پارتنر سابق خود زین مالک خواننده سابق وان دایرکشن دارد. این دو از سال 2016 در یک رابطه دائمی بودند. اما اکتبر گذشته به دنبال درگیری زین با مادر جی جی از یکدیگر جداشدند.

رابطه لئو و جی جی حدید

اخبار مختلف درباره رابطه لئو و جی جی حدید

از آنجایی که رابطه لئو  و جی جی حدید همچنان ادامه دارد. منابع متعددی در مورد وضعیت صحبت می کنند. یکی از منابع گفت: “آنها در حال آشنایی با یکدیگر هستند”. منبع دیگری فاش کرد که “لئو قطعا به دنبال جی جی است.”

یک منبع به PEOPLE گفت: «آنها به نوعی در محافل با یکدیگر دیده می شوند. در رویدادها، کلوپ ها، رستوران ها و مجالس همدیگر را می بینند و خوش می گذرانند.”

دی کاپریو اخیراً از دوست دختر مدل 25 ساله اش کامیلا مورونه جدا شد. آنها 4 ساله با یکدیگر بودند. اما پس از این رابطه به سرعت جذب جی جی شد.

رابطه لئو و جی جی حدید بدون اینکه نامی بر روی آن گذاشته شود ادامه دارد. عده ای بر این باورند که لئو همچنان در فکر کامیلا دوست دختر سابق خودش است. به همین دلیل نمی تواند رابطه خود با جی جی را علنی کند.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =