تاریخ انتشار سریال The Continental اسپین آف جان ویک اعلام شد

تاریخ انتشار سریال The Continental

در نهایت تاریخ انتشار سریال The Continental پیش درآمد جان ویک مشخص شد. مدت‌ها گفته میشد که The Continental در ماه سپتامبر منتشر می شود. حالا گفته می شود قسمت اول این مجموعه سه قسمتی در روز جمعه 22 سپتامبر در Peacock منتشر خواهد شد. قسمت 2 نیز در 29 سپتامبر و قسمت سوم و آخرین قسمت The Continental سپس در تاریخ 6 اکتبر منتشر خواهد شد.

اخبار مرتبط: تیزر سریال The Continental

تاریخ انتشار سریال The Continental

The Continental درباره چیست؟

Peacock’s The Continental بر روی هتلی به همین نام تمرکز دارد که هم به عنوان پناهگاه امن برای قاتلان و هم به عنوان مرکز اصلی مجموعه جان ویک عمل می کند. این سریال که در پس زمینه شهر نیویورک در دهه 1970 می گذرد. داستان وینستون اسکات جوان (کالین وودل) را دنبال می کند. (ایان مک‌شین قبلاً نقش یک وینستون مسن‌تر را در فیلم‌های امروزی جان ویک بازی کرده بود.)

«چهار فیلم ویک در یک بازه زمانی سه ماهه اتفاق می‌افتند. باسیل ایوانکیک تهیه‌کننده اجرایی گفت: هیچ زمانی برای نفس کشیدن وجود نداشت تا به مخاطب اجازه دهد عمیق‌تر در جهان و ساکنان آن کاوش کند.

ایوانکیک ادامه داد: «در نمایش خود The Continental ما در نهایت فضایی برای کشف این شخصیت‌ها، چگونگی تبدیل شدن آن‌ها به شخصیت های کنونی و اینکه چگونه The Continental به کانون این جهان تبدیل شد، داریم.» «این را با معرفی شخصیت‌های جدیدی که به اندازه دیگر شخصیت‌های دنیای جان ویک جذاب هستند، ترکیب کنید. اکشنی که بسیار جالب و مبتکرانه است. چیزی که من بیش از همه دوست دارم چشم اندازی از نیویورک دهه 70 که مظهر جذابیت است. »

تاریخ انتشار سریال The Continental در 22 سپتامبر 2023 از Peacock اعلام شده است.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =