بریتنی اسپیرز و سام اصغری از یکدیگر جدا شدند

بریتنی اسپیرز و سام اصغری

طبق اخبار هالیوود مووی 21 بریتنی اسپیرز و سام اصغری پس از یک مشاجره از هم جدا شده اند. حدود یک هفته پیش بریتنی اسپیرز و سام اصغری با یکسری شایعات مواجه شدند. هنوز مشخص نیست که این شایعات واقعیت دارد یا خیر. اما گفته می شود این اخبار مربوط به خیانت بریتنی به سام است. همچنین اخبار دیگری منتشر شده که سام اصغری مورد خشونت خانگی و ضرب و شتم از سوی بریتنی قرار گرفته است.

سام از خانه مشترک خود نقل مکان کرده است و اکنون در مکانی جداگانه زندگی می کند. گفته می شود ماه هاست که این زوج دچار مشکل هستند. سام در خانه بریتنی حضور نداشت و بریتنی به صورت مکرر با سام دعوا می کرد و با او برخورد فیزیک داشت. سام علناً از بریتنی در برابر منتقدان دفاع کرده است. اما گفته می شود که عمیقا از بریتنی ناامید است.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری

آشنایی سام و بریتنی

سام و بریتنی در سال 2016 زمانی که سام در یکی از موزیک ویدیوهای بریتنی حضور داشت با یکدیگر آشنا شند. از آن زمان آشنایی آنها عمیق تر شد و در نهایت این دو با یکدیگر ازدواج کردند.

سام اغلب از طرفداران بریت حمایت می کرد. همچنین طرفدار تمام قد بریتنی در زمان حل مشکلات حقوقی و دادگاهی او با پدرش بود. سام برنامه های ازدواج با بریتنی را با طرفداران او به اشتراک می گذاشت. در سپتامبر 2021 زمانی که سام از بریتنی درخواست ازدواج کرد، بریتنی به وجد آمد و عکس و ویدیوی حلقه نامزدی خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. سام و بریتنی در یک مراسم خصوصی در خانه خود ازدواج کردند.

در حال حاضر مدارک طلاق هنوز ثبت نشده است. اما به نظر می رسد که همه چیز به پایان رسیده است.

منبع TMZ

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 13 =