تریلر فیلم Meg 2 با هنرنمایی جیسون استاتهام

تریلر فیلم Meg 2

تریلر فیلم Meg 2 منتشر شد. مگ ۲: گودال (The Meg 2: The Trench) یک فیلم اکشن و علمی تخیلی آمریکایی آماده اکران به کارگردانی بن ویتلی با فیلمنامه‌ای از دین جورجاریس، جان هوبر و اریش هوبر با بازی جیسون استاتهام که بر اساس کتاب سال ۱۹۹۹ بنام گودال نوشته استیو آلتن ساخته شده‌است. این فیلم دنباله‌ای برای فیلم مگ (۲۰۱۸) محسوب می‌شود.

قسمت اول The Meg در سال ۲۰۱۸  ساخته شد. داستان آن فیلم با بازی «جیسون استاتهام» در مورد گروهی از دانشمندان بود که با کوسه مگالودان، بزرگ‌ترین جانور درنده دریایی مواجه می‌شدند. «مگ» اول ۵۳۰.۲ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخت در حالی که با بودجه ۱۳۰ تا ۱۷۸ میلیون دلاری به تولید رسیده بود.

در مارس ۲۰۱۹، اعلام شد که فیلمنامه‌ای برای این فیلم در دست ساخت است. در ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰، بن ویتلی به عنوان کارگردان اعلام شد.

 

داستان فیلم:

تریلر «مگ ۲» با دو هیولای ماقبل تاریخی آغاز می‌شود که یک حشره بزرگ را می‌خورند. در بخشی دیگر «جوناس تیلور» با بازی استاتهام و گروهش در اعماق دریا با بزرگترین مگ دنیا برخورد می‌کنند در حالی که یک کوسه تا مرز شکار جوناس پیش می‌رود. در ادامه نیز هیولاهای ماقبل تارخ از دریا به سمت ساحل حمله می کنند و اینجاست که جوناس باید دست به کار شود.

این فیلم قرار است توسط برادران وارنر در ایالات متحده در تاریخ ۴ آگوست ۲۰۲۳ منتشر شود.

تریلر فیلم Meg 2 :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =