تاریخ شروع فیلمبرداری فصل دوم House of The Dragon مشخص شد

فیلمبرداری فصل دوم House of The Dragon

طبق گزارش ها تاریخ شروع فیلمبرداری فصل دوم House of the Dragon در ماه مارس تنها دو ماه پس از ارائه گلدن گلوب به این سریال مشخص شده است.

در حالی که حدود یک سال تا فصل دوم آن باقی مانده است. تاریخ شروع فیلمبرداری فصل دوم House of the Dragon مشخص شده است. در واقع می توان گفت ارائه این تاریخ یک سورپرایز عالی برای طرفداران بود. زیرا خیلی زودتر از آنچه که تصور میشد این کار آغاز خواهد شد. این سریال که بر اساس رمان آتش و خون جرج آر آر مارتین ساخته شده است. به عنوان اسپین آف اقتباس محبوب اچ بی او از بازی تاج و تخت است. که تقریباً ۲۰۰ سال قبل از آن اتفاق می افتد و عمدتاً بر سقوط خاندان تارگرین تمرکز دارد. این سقوط در رویدادی نمادین به نام «رقص اژدها» به اوج خود می رسد. خاندان اژدها که توسط مارتین و رایان کوندال ساخته شد.

فیلمبرداری فصل دوم House of The Dragon

در اولین نمایش خود در آگوست 2022 برای این شبکه موفق شد رکورد پربیننده ترین سریال HBO را با بیش از 10 میلیون بیننده در هر دو کانال کابلی به ثبت رساند. و HBO Max در حالی که بیشترین بیننده پایانی را از زمان پایان سریال Game of Thrones به دست آوردند. و The Lord of the Rings: The Rings of Power را شکست دادند. تبدیل به پرمخاطب ترین سریال سال 2022 شدند.

همانطور که توسط لیست تولیدات اتحادیه صنعت فیلم و تلویزیون فاش شده است. فیلمبرداری فصل دوم House of the Dragon به زودی آغاز خواهد شد. فیلمبرداری فصل دوم سریال پیش درآمد Game of Thrones قرار است در تاریخ 6 مارس در بریتانیا و اسپانیا اغاز خواهد شد. جالب اینجاست که فهرست تولید همچنین نشان می‌دهد که در فصل دوم House of the Dragon آلن تیلور پیشکسوت سریال  Game of Thronesحداقل یک قسمت از فصل جدید را کارگردانی خواهد کرد.

فیلمبرداری فصل دوم House of The Dragon

هر آنچه در مورد House of The Dragon فصل 2 می دانیم

با توجه به ماهیت بسیار محرمانه سریال جزئیات کمی در مورد فصل دوم House of the Dragon منتشر شده است. اگرچه بازیگران و خلاقان ایده هایی را ارائه کرده اند. رایان کوندال مجری برنامه گفته است که این سریال برای چندین فصل ادامه دارد و همه چیز را بررسی می‌کند. از تارگرین‌ها که والریای قدیمی را ترک می‌کنند. تا آن‌ها که قدرت را دوباره به دست می‌آورند. Milly Alcock اشاره کرده است که با وجود اینکه چیزی رسمی در مورد بازگشت احتمالی خود به سریال نشنیده است. اما گفته می شود مسیر برای بازگشت رینیرا و آلیسنت جوان برای فصل 2 باز است. اگرچه کوندال تأیید کرده است که فصل جدید هیچ یک از پرش های زمانی بدنام را نشان نخواهد داد.

نویسنده سارا هس نکات جالبی را برای آنچه در فصل دوم House of the Dragon قرار است ساخته شود، ارائه کرده است. از جمله کاوش بیشتر در رابطه بین رینیرا بزرگسال و دیمون با بازی مت اسمیت. گمانه زنی ها در مورد پیوند محارم به وجود آمده است و معتقدند ازدواج آنها خط خونی را اصلاح می کند. همچنین خط داستانی نمادین «خون و پنیر» که در کتاب ها وجود داشت هم تایید شد. در این داستان خانواده‌های تارگرین و هایتاور درگیر یک جنگ با تلاش برای ترور «پسر در مقابل پسر» پس از کشتن لوسریس توسط ایموند رخ می دهد.

فیلمبرداری فصل دوم House of The Dragon

بازیگران جدید

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 انتظار می‌رود اکثر بازیگران برای فصل دوم House of the Dragon در کنار رایان کوندال مجری برنامه که اکنون تنها رئیس سریال پس از جدایی میگل ساپوچنیک است، حضور داشته باشند. در حالی که شایعاتی مبنی بر بازیگری الیزابت اولسن از Doctor Strange در Multiverse of Madness و هنری کویل The Witcher’sبرای این فصل به گوش می رسد. هر دو این احتمال را رد کرده اند. با توجه به اینکه فصل دوم House of the Dragon برای تاریخ شروع فیلمبرداری در ماه مارس تعیین شده است. پیش درآمد سریال Game of Thrones در آستانه اکران خود در سال 2024 است.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =