ساخت فیلم «Princess Diaries 3» توسط دیزنی تایید شد

Princess Diaries 3

دیزنی برای سومین فیلم «خاطرات شاهزاده خانم» به جنویا باز می گردد.

هنوز مشخص نیست که ان هتوی نقش خود را به عنوان میا ترموپولیس سلطنتی در قسمت جدید که توسط آدریتا موکرجی نوشته شده، بازی خواهد کرد یا خیر. با این حال هتوی اخیراً علاقه خود را برای بازگشت به این فیلم اعلام کرد. او دوست دارد در کنار جولی اندروز که نقش ملکه و مادربزرگش را داشت، بازی کند. هتوی تمایل دارد به فرانچایزی که او را به یک ستاره تبدیل کرد، بازگردد.

هتوی به Entertainment Tonight گفت: «من همیشه به دنبال این فرانچایز هستم. اگر راهی برای بازی با جولی اندروز وجود داشته باشد، فکر می‌کنم ما آن را عملی خواهیم کرد.»

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 مشارکت اندروز در “خاطرات شاهزاده خانم 3” نیز به همین ترتیب مبهم است. جزئیات داستان تایید نشده است. اما انتظار می رود که این دنباله فیلم، داستان را درباره «خاطرات شاهزاده خانم» و دنباله «نامزدی سلطنتی» ادامه دهد.

Princess Diaries 3

قسمت های قبلی این فرانچایز

«خاطرات شاهزاده خانم» محصول 2001 به کارگردانی گری مارشال فقید و بر اساس رمانی از مگ کابوت، یک نوجوان آمریکایی بی دست و پا را دنبال می کند که می فهمد وارث تاج و تخت پادشاهی اروپایی جنویا است. مندی مور در نقش تشویق کننده، دختر بدجنس لانا توماس و ساندرا اوه به عنوان معاون مدیر گوپتا نیز نقش های به یاد ماندنی را در فیلم اصلی داشتند.

با وجود نقدهای متفاوت این فیلم خانوادگی با فروش 165 میلیون دلاری بلیت جهانی به یک فیلم پرفروش تبدیل شد. فیلم بعدی که به کارگردانی مارشال نیز ساخته شد و کریس پاین را به جهانیان معرفی کر با 134 میلیون دلار در سراسر جهان به همان اندازه در سینماها موفق بود.

با توجه به محبوبیت همیشگی «خاطرات شاهزاده خانم»، مدت هاست که شایعاتی در مورد قسمت سوم منتشر شده است. اما این بزرگترین تلاش دیزنی برای انتقال مخاطبان به دنیای سلطنتی جنویا است. همانطور که میا ترموپولیس می گوید، “معجزه ها هر چند وقت یکبار اتفاق می افتد، وقتی باور می کنید.”

هالیوود ریپورتر برای اولین بار اخبار مربوط به “Princess Diaries 3” را گزارش کرد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =