مدت زمان پخش Super Mario Bros به همراه پوستر جدید منتشر شد

مدت زمان پخش Super Mario Bros

طبق گزارش ها فیلم موردانتظار مدت زمان پخش Super Mario Bros مشخص شد. این مدت زمان پخش نشان می دهد که ماریو از هر دو فیلم سونیک کوتاه تر است.

این فیلم که بر اساس دو بازی ویدیویی محبوب ساخته شده است. دارای یک بازیگر ستاره یعنی کریس پرت در نقش ماریو، چارلی دی در نقش لوئیجی و آنیا تیلور جوی در نقش پرنسس است. تریلرهای این انیمیشن مناظر نمادین بسیاری را از ده‌ها بازی در مجموعه برادران سوپر ماریو، از لباس گربه‌ای که در Super Mario 3D World تا Rainbow Road در بسیاری از آثار Mario Kart یافت می‌شود، نشان داد. با حضور جک بلک، کیگان مایکل کی و ست روگان، فیلم در حال شکل گیری است که مملو از صداهای مشهور و ارجاع به بازی است.

طبق طبقه بندی آنلاین فیلم ها مدت زمان پخش Super Mario Bros تنها 92 دقیقه زمان خواهد داشت. این باعث می‌شود که فیلم ماریو کمی کوتاه‌تر از اقتباس فیلم Sonic the Hedgehog شود که از نظر انتقادی و تجاری موفق‌تر خواهد بود. مدت زمان پخش سونیک 99 دقیقه بود. جدیدترین پوستر این انیمیشن جذاب را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

مدت زمان پخش Super Mario Bros

چرا زمان 90 دقیقه ای فیلم ماریو عالی است؟

در حالی که فیلم برادران سوپر ماریو ممکن است به یک تجربه کوتاه تبدیل شود. تریلرهای فیلم نشان می‌دهند که فیلم از هر دقیقه‌ای که دارد بهترین استفاده را خواهد برد. با توجه به تعداد ارجاعات به بسیاری از بازی‌های سوپر ماریو، از جمله اسپین‌آف‌هایی مانند عمارت لوئیجی، فیلمی بسیار هیجان انگیز را پیش رو خواهیم داشت. این باعث می‌شود که فیلم با بازی‌های ماریو مطابقت بیشتری داشته باشد.

زمان پخش همچنین به این معنی است که با وجود بازیگران بزرگ و پر ستاره، فیلم احتمالاً بیش از هر جنبه دیگری بر سفر ماریو و پرنسس برای نجات لوئیجی تمرکز خواهد کرد.

جنبه‌های موجود در تریلرها نیز می‌تواند نشان دهنده اهمیت آن‌ها نسبت به خط داستانی فیلم باشد. این احتمال وجود دارد که فیلم داستان جذاب و سرگرم کننده ای داشته باشد. اما تأثیرات بازی که در یک زمان پخش 90 دقیقه ای گنجانده شده است، می تواند کیفیت فیلم را نیز کاهش دهد. در هر صورت باید تا زمان اکران و نمایش فیلم منتظر ماند تا بتوان به صورت دقیق تر فیلم را بررسی نمود.

انیمیشن Super Mario Bros قرار است در ۷ آوریل ۲۰۲۳ در آمریکا منتشر شود.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =