نقش آفرینی لینا هیدی و نیک فراست در فیلم کمدی ترسناک

لینا هیدی

لینا هیدی و نیک فراست ستاره‌های Game of Thrones و Hot Fuzz در یک فیلم کمدی ترسناک به نام Svalta نقش یک زوج متاهل را بازی می‌کنند که در تعطیلات مرگبار به سر می برند.

ستارگان Game of Thrones و Hot Fuzz یعنی بازیگران بریتانیایی Lena Headey و Nick Frost در حال همکاری برای یک فیلم ترسناک جدید هستند. هیدی در تمام 8 فصل سریال نقش سرسی لنیستر، یکی از شخصیت های شرورهای اصلی GoT را بازی کرد. همچنین برای فیلم‌هایی مانند Dredd و The Purge شناخته شده است. فراست کمدین و همکار مکرر سایمون پگ است که با او در Shaun of the Dead، Hot Fuzz و The World’s End ساخته ادگار رایت همبازی است.

لینا هیدی

به گزارش مووی 21 هیدی و فراست اکنون برای فیلمبرداری یک فیلم ترسناک جدید به نام Svalta به فنلاند می روند.  فیلمنامه ای که فراست نوشته درباره  فیلم یک خانواده مهربان انگلیسی است که تعطیلات تابستانی خود در جزیره ای دورافتاده سوئد با گذشته ای تاریک دنبال می کنند. در آنجا متوجه می‌شوند که یک قاتل زنجیره‌ای آزادانه زندگی می کند. متأسفانه محلی‌های آن جزیره علاقه‌ای به کمک به این خانواده ندارند. Svalta توسط Steffen Haars و Flip van der Kuil کارگردانی خواهد شد. که در زادگاه خود در هلند به دلیل تأسیس گروه کمدی New Kids شناخته شده اند. با توجه به فراست و شجره نامه کارگردانان جای تعجب نیست که فیلم ترسناک Svalta حالت کمدی داشته باشد.

فراست و هیدی یک بار قبل از این نقش یک زوج متاهل را بازی کرده اند. Svalta با قرض گرفتن از گذشته هر دو ستاره و ماجرای فیلم دهکده کوچک با راز مرگبار از Hot Fuzz و لحظاتی خونین تر از بازی تاج و تخت، می تواند یک کمدی ترسناک جذاب باشد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =