فیلم زندگی نامه ی اسنوپ داگ در دست ساخت

اسنوپ داگ آیکان بزرگ دنیای رپ در هالیوود فیلم اختصاصی خودش را میسازد...


ساخت فیلم زندگی نامه ی اسنوپ داگ توسط کارگردان آلن هیوز و نویسنده ی “Wakanda Forever” رابرت کول. جدید ترین اخبار سینمای هالیوود را در مووی 21 بخوانید..


کمپانی یونیورسال نویسنده ی فیلم “Black Panther: Wakanda Forever” جو رابرت کول و کارگردان آلن هیوز که با برادرش آلبرت فیلم هایی مثل Menace II Society و Dead President رو انتخاب کرده تا قصه ی زندگی یک آیکان رپ و خدای سرگرمی رو بازگو کنند.


اسنوپ در این پروژه که خبرش چهارشنبه اعلام شد به طور گستره ای مشارکت داره که قراره موسیقی ای که از کاتالوگ های گذشته اش وجود داره رو در فیلم جا بده. اون همچنین در کنار دو تهیه کننده ی دیگه ی فیلم، سارا ریمیکر و هیوز هم حضور داره.


اسنوپ گفت:”من مدت زمان زیادی رو صبر کردم تا این پروژه رو شروع کنم چون میخواستم یه کارگردان درست، یک نویسنده ی درست و بهترین کمپانی ای که بتونم باهاش کار کنم و میراثی که قراره اون رو روی پرده نمایش بدم و خاطراتی که میخوام از خودم به جا بذارم رو درک کنن.”
“ازدواج بی نقصی داشتم، یه ازدواج مقدس، نه یه ازدواج به درد نخور”


اسنوپ که اسم واقعیش کالوین کودوزار برادوس جونیوره، شهرتش رو مدیون همکاریش با Dr. Dre هست که تو یک صحنه با هم رپ خوندن و بعد دوتا آلبوم هیتش، Doggystyle و Doggfather. اون این از این فرصت استفاده کرد و اون شهرت رو به رسانه و اموراطوری تجارت برد، بازیگر شد، دی جی و یک چهره ی رسانه ای شد و تبدیل به یک سرمایه گذار در تکنولوژی شد، برند های جهانی پر فروش خودش، غذا، مشروبات و البته حشیش رو تولید کرد.


اسنوپ داگ با فروش بیشتر از 35 میلیون نسخه آلبوم 17 بار نامزد گرمی، برنده ی امریکن میوزیک اواردو جایزه ی پرایم تایم امی شده. اون توی سریال های بسیاری نقش خودش رو بازی کرده و در فیلم هایی مثل Training Day, Starsky & Hutch و فیلم خون آشامی جیمی فاکس، Day Shift که این تابستون منتشر شد بازی کرده.

اسنوپ داگ و جیمی فاکس در پریمیر Day Shift


“زندگی و میراث اسنوپ داگ اون رو با یکی از هیجان انگیز ترین و تاثیر گذار ترین نماد های فرهنگ پاپ تبدیل میکنه. ما کمی بعد تر از اینکه اسنوپ با لیبل Death Row قرارداد بست ملاقات کردیم و شانس این رو داشتیم که داستان خودش رو از زبون خودش بشنویم. ما مفتخریم که بتونیم یه مستند ماندنی از این هنرمند منحصر به فرد بسازیم.”


کمپانی یونیورسال قبلا هم با انجام دادن پروژه های ساختن زندگی نامه های موسیقیدان های کلیدی در صنعت رپ موفقیت کسب کرده.
در سال 2015 فیلم Straight Outta Campton رو منتشر کرد که در مورد N.W.A بود و یک نامزدی اسکار و فروش 200 میلیون دلاری کسب کرد.

اسنوپ داک در فیلم Straight Outta Campton

در سال 2002، “هشت Mile” رو منتشر کرد که داستان زندگی Eminem و ظهور اون در صنعتی رو میگفت که تا قبل از اون در سلطه ی سیاه پوست ها بود. فیلم 250 میلیون دلار فروش داشت و برنده ی اسکار بهترین موسیقی اورجینال برای “Lose Yourself” شد.

داستان برادران هیوز و نظرشون در مورد اسنوپ داگ


هیوز و برادرش هر دو در دیترویت به دنیا آمدن و در جنوب کالیفرنیا بزرگ شدند و اسم خودشون رو با ساختن فیلم هایی در مورد تجربیات مردم سیاه پوست به مردم شناختن در حالیکه اسنوپ داشت در اون طرف اوج میگرفت.


اسنوپ داگ یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت های هیپ هاپ در دنیاست. یه چیزی در مورد اون وجود داره که آدم ها رو از همه جور زندگی و راه رو روش کنار هم میاره. اسنوپ داگ، نه فقط به عنوان یک رپر بلکه به عنوان یک فرد تونسته نسل ها رو با وصل شدنش و جذب مخاطب ها کنار هم بیاره.”

برادران هیوز

“داستان اون واقعا اصیل و به معنای واقعی کلمه الهام دهنده است و اینکه من بتونم این داستان رو بگم من رو برمیگدونه به 30 سال پیش بعد از ساختن Menace ll Society و اجازه میده چیزهایی که نتونستم اون موقع بگم رو اضافه کنم.”

منبع: Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =