پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy 3 منتشر شد

پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy 3

تمام پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy 3 برای جشن شروع بلیت فروشی این فیلم منتشر شدند.

در حالی که مدت زیادی تا اکران باقی نمانده است. بلیت‌های Guardians of the Galaxy Vol. 3 در حال حاضر به طور رسمی در حال فروش است. مارول استودیوز اکران آینده فیلم جدید را با انتشار چندین پوستر جدید از این فیلم حماسی برای طرفداران این فرنچایز محبوب به نمایش می گذارد.

اخبار مرتبط: آخرین تریلر فیلم Guardians of the Galaxy 3

.

فیلم آینده به عنوان آخرین بازی با شخصیت های محبوب دنیای سینمایی مارول، در کنار آخرین فیلم کارگردانی جیمز گان برای استودیو خواهد بود. زیرا او به طور کامل به عنوان مدیرعامل استودیو دی سی در آماده سازی برای فیلم سینمایی در حال توسعه اغییر شغل داده است و دیگر در دنیای مارول حضور ندارد. با این حال با توجه به آنچه که تاکنون مورد انتقاد قرار گرفته است. Guardians of the Galaxy Vol. 3 می تواند به عنوان یک فیلم احساسی برای شخصیت ها و آواز قو برای MCU باشد.

تمرکز دوباره تیم قهرمانان Guardians of the Galaxy Vol. 3 بر روی یک ماموریت خطرناک جدید است که می تواند به پایان تیم منجر شود. در کنار احتمال انحلال نگهبانان این فیلم با شروع دوباره نمایش، راکت راکون را به نمایش می‌گذارد. که تاکنون به شدت تبلیغ شده است و می‌توان آن را در پوسترهای کاملاً جدیدی که در زیر به نمایش گذاشته شده است، دید.

پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy 3

پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy Vol. 3 پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy Vol. 3 پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy Vol. 3 پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy Vol. 3 پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy Vol. 3 پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy Vol. 3 پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy Vol. 3 پوسترهای جدید Guardians of The Galaxy Vol. 3

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =