تام هاردی در تریلر The Bikeriders

تریلر رسمی از فیلم The Bikeriders با بازی آستین باتلر ، تام هاردی ، جودی کومر ، مایکل شنون ، بوید هالبروک ،مایک فیست و نورمن ریداس منتشر شد.
این فیلم به نویسندگی/کارگردانی جف نیکولز (کارگردان Take Shelter و Mud و Loving) 1 دسامبر در سینما ها منتشر خواهد شد.

هفت سال طولانی از زمانی که جف نیکولز در سال ۲۰۱۶ «ویژه نیمه‌شب» و «دوست داشتن» را برای تماشاگران سینما اکران کرد، می‌گذرد. حالا او با جدیدترین فیلمش، «موتور سواران» بازگشته است. که اولین نمایش جهانی آن آخر هفته گذشته در تلوراید بود. و با توجه به نقدهای خارج از جشنواره، به نظر می رسد که The Bikeriders ارزش انتظار را دارد. در این فیلم آستین باتلر، جودی کامر، مایکل شانون و تام هاردی در داستانی درباره یک باند موتورسواری افسانه ای غرب میانه بازی می کنند.

داستان فیلم

فیلم «موتور سواران» با الهام از کتاب عکاسی نمادین دنی لیون، شما را غرق در ظاهر، احساس و صداهای خرده‌فرهنگ لخت و روغنی موتورسواران دهه 60 می‌کند. داستان فیلم درباره‌ی تشکیل یک باند موتورسواری در دهه‌ی 1960 است. که از دیدگاه اعضای گروه روایت می‌شود. این گروه که ابتدا گردهمایی گروهی از افراد محله بوده به مرور به گروهی بزرگ‌تر و خطرناک‌تر تبدیل می‌شود.

که روش زندگی منحصر به فرد اعضای گروه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این میان کتی، یکی از اعضای با اراده وندال ها که با دوچرخه سواری وحشی و بی پروا به نام بنی ازدواج کرده است، تکامل وندال ها را در طول یک دهه بازگو می کند، که به عنوان یک باشگاه محلی از افراد خارجی شروع شد که با روزهای خوب، دوچرخه های غوغا و احترام متحد شده بودند. برای رهبر قوی و پایدارشان جانی. در طول سال‌ها، کتی تمام تلاشش را می‌کند تا از طبیعت رام‌نشده شوهرش و وفاداری او به جانی، که احساس می‌کند باید برای جلب توجه بنی با او رقابت کند، حرکت کند. همانطور که زندگی در وندال ها خطرناک تر می شود و باشگاه تهدید می کند که تبدیل به یک باند شوم تر شود، کتی، بنی و جانی مجبور می شوند در مورد وفاداری خود به باشگاه و یکدیگر تصمیم بگیرند.

مایک فیست، بوید هالبروک، دیمون هریمن، بیو کنپ و اموری کوهن در فیلم «موتور سواران» نیز به ایفای نقش پرداخته اند. کارل گلاسمن، توبی والاس، نورمن ریداس و هپی اندرسون بازیگران اصلی را تشکیل می دهند.

نیکولز همان طور که معمولاً «دوچرخه سواران» را می نویسد و کارگردانی می کند. تهیه کنندگان این فیلم عبارتند از سارا گرین، برایان کاوانا جونز و آرنون میلچان تهیه کنندگان این فیلم هستند. تهیه کنندگان اجرایی عبارتند از Yariv Milchan، Michael Shaerfer، Sam Hanson، David Kern و Fred Berger.

«Bikerider» بعد از آن در جشنواره فیلم BFI لندن اکران می‌شود، قبل از اینکه در تاریخ 1 دسامبر اکران شود. تقویم‌های خود را علامت بزنید، زیرا جدیدترین فیلم نیکولز بدون شک یکی از موردانتظارترین عناوین باقی‌مانده سال 2023 است.

تریلر «The Bikeriders» را تماشا کنید:

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 9 =