بندیکت کامبربچ، جیمز مک آووی و آلفره وودارد به کست بی نظیر The Book of Clarence اضافه شدند

فیلم پرستاره ی The Book of Clarence اکنون با کست کردن بندیکت کامبربچ و جیمز مک آووی تبدیل به یکی از مورد انتظار ترین فیلم های پیش رو شده است...

بندیکت کامبربچ، جیمز مک آووی، آلفره وودارد به “The Book of Clarence” می‌پیوندند. داغ ترین اخبار سینما و تلویزیون را در مووی 21 بخوانید:

تائید شده که چندی از خیره کننده ترین بازیگران هالیوود مانند بندیکت کامبربچ و جیمز مک آووی به فیلم افسانه ای The Book of Clarence از Legendary Pictures پیوستن. که پروژه ی بعدی جیمز ساموئل، نویسنده، کارگردان، آهنگساز و تهیه کننده است که در اولین فیلم بلندش با نام The Harder They Fall برنده جایزه بفتا در سال 2021 شد.

کست بی نظیر فیلم


بندیکت کامبربچ که یک نامزدی اسکار در کارنامه ی خود دارد و و نامزد جایزه گلدن گلوب، جیمز مک آووی برای کارگردانی فیلم جدید لیکیت استنفیلد و عمر سای قرارداد امضا کرده اند. در مصاحبه با ددلاین، ساموئل قبلا کتاب The Book of Clarence را داستانی با الهام از حماسه های کتاب مقدس مانند ده فرمان، بزرگترین داستانی که تاکنون گفته شده، سامسون و دلیله و بن هور خوانده بود.

مطالب مرتبط: بندیکت کامبربچ و مارک استرانگ به The End We Start From پیوستند


آلفره وودارد (12 سال بردگی)، آنا دایوپ (سریال تایتان ها)، دیوید اویلوو (Choas Walking)، ماریان ژان باپتیست (2014 Robocop) و کیلب مک لافلین (Stranger Things) نیز به استانفیلد و سای در تولید پیوستند. مک لافلین قبلاً در Concrete Cowboy با ادریس البا،نقش منفی فیلم The Harder They Fall با کارگردانی ساموئل بازی کرده بود.

یکی دیگر از بلیط های درخشان های ساموئل، چیس دیلون، نسخه جوان تر Nat Love، قهرمان اصلی فیلم است. RJ Cyler که در اولین فیلم ساموئل نیز هم بود، برای پیوستن به The Book of Clarence نیز انتخاب شده است.


برنده بفتا مایکل وارد (Small Axe)، تام گلین-کارنی (House of Dragon)، بابس اولوسان موکون (Black Mirror)، اریک کوفی آبرفا (Jurassic World: Fallen Kingdom)، تیانا تیلور (Coming 2 America)، نیکلاس پینوک (Fortitude) و تام وان لاولور (Avengers: Endgame) نیز به فهرست بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند.

The Book of Clarence چه داستانی را روایت میکند؟


فیلم که در زمان عیسی اتفاق می‌افتد، داستان کلارنس اورشلیم را دنبال می‌کند که به دنبال شانس خود در مکان‌های اشتباه می‌گردد. اتفاق های غیرمنتظره در داستان، او را به ماجراجویی های هیجان انگیزی می کشاند که او را وادار می کند تا به کشف آن چیزی که درون اوست بپردازد. هنوز هیچ جزئیاتی از سای (لوپین نتفلیکس) که با استنفیلد در این فیلم همبازی است و شخصیت او منتشر نشده است.


اگر The Book of Clarence با انتظارات از The Harder They Fall هماهنگی داشته باشد، ساموئل پروژه های منحصر به فرد و بسیار سرگرم کننده ای در این صنعت خواهد رساند.


منبع: Colider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =