بندیکت کامبربچ و مارک استرانگ به The End We Start From پیوستند

بندیکت کامبربچ

بندیکت کامبربچ (سابقه بازی در سریال شرلوک هلمز، فیلم دکتر استرنج ) و مارک استرانگ (1917، کینگزمن) به فیلم آخرالزمانی « The End We Start From» با بازی جودی کومر می‌پیوندند. به گزارش مووی 21 همچنین هر دو به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم که تصویربرداری اصلی آن در لندن آغاز شده است، حضور دارند. جوئل فرای، جینا مک کی و نینا سوسانیا نیز به بازیگران فیلم سینمایی به کارگردانی Mahalia Belo پیوستند.

جودی کومر تنها یک روز پس از دریافت جایزه بفتا تصمیم گرفت که به این فیلم جذاب و آخرالزمانی بپیوندد. تجربه بازی در چینن فیلم هایی بسیار جذاب است زیرا هیجان بسیاری دارد. همچنین بینندگان این ژانر همیشه به دنبال دیدن چنین فیلم هایی هستند.

بندیکت کامبربچ

بر اساس رمان مگان هانتر و اقتباس شده توسط آلیس برچ نامزد بفتا، به‌عنوان داستانی امیدوارکننده و قدرتمند درباره آزمایش‌های یک مادر در مسیر اتفاقات مختلف است که باید از فرزند خود مراقبت کند. در واقع داستان از این قرار است که یک خانواده درگیر مشکلات و بحران های زیستی شده اند. در این میان یک مادر باید سعی کند از خانواده و خصوصا فرزند کوچک خود مراقبت کند و آن را به سلامت به خانه برساند.

کامبربچ به همراه کمپانی SunnyMarch در کنار هرا پیکچرز تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارند. تا علاوه بر بازیگری در این فیلم بتواند تسلط کافی بر مراحل ساخت آن داشته باشد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =