کیانو ریوز به بدلکاران جان ویک 4 تیشرت هدیه داد

بدلکاران جان ویک 4

کیانو ریوز عاشقانه می‌خواست بدلکاران جان ویک 4 به یاد بیاورند که چند بار در طول ساخت فیلم اکشن پرفروش مرده‌اند به همین دیل به آنها یک تیشرت هدیه داد که بر روی آن تعداد دفعات مردن شان نوشته شده بود. گزارش جدیدی از نیویورک تایمز در مورد ساخت صحنه های اکشن فراموش نشدنی دنباله فیلم شامل جزئیاتی در مورد هدیه دادن ریوز به گروه بدلکار فیلم با تی شرت هایی است که تعداد دفعات کشته شدن هر بدلکار در فیلم بر روی ان درج شده بود. برای برخی از خدمه بدلکاری، این تعداد بالای 20 بار  بود.

چرا این همه صحنه مرگ به ازای هر بدلکار؟ دلیلش این است که «جان ویک: فصل 4» از بدلکاران در صحنه‌های متعدد دوباره استفاده کرد. برای دعوای کلاسیک پلکانی، که در آن جان ویک ریوز در حالی که از 222 پله منتهی به کلیسای Sacré-Coeur بالا می رود با افراد بد مبارزه می کند (او به پایین رانده می شود و باید دوباره این کار را انجام دهد). در این صحنه از 35 بدلکار استفاده شد که بسیاری از آنها در صحنه مرگ های مکرر را تجربه کرده بودند.

جرمی ماریناس هماهنگ کننده مبارزه در مورد لحظه ای که کارگردان چاد استاهلسکی در مورد صحنه راه پله به او گفت، به تایمز گفت: « این همان چیزی است که شما می خواهید. “شما می خواهید 100 نفر از پله ها بیفتند و می خواهید من عکس العمل نشان دهم و سقوط کنم. البته که انجامش میدی. انگار فقط یک روز دیگر سر کار بودیم.»

ماریناس افزود: «همه ما می‌دانیم که بالا رفتن از پله‌ها در این شرایط چقدر سخت است. فقط به این فکر می کنیم که کیانو( نه جان ویک ) چقدر خوب توانسته است در حین قدم زدن به سمت بالا تیراندازی کند و این صحنه را به اتمام برساند. خیلی سخت است که یک تیرانداز روی زمین باشید و به بالا شلیک کنید.»

اخبار مرتبط: آخرین تریلر فیلم John Wick: Chapter 4

.

بدلکاران جان ویک 4

فیلمبرداری درگیری در راه پله

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21  فیلمبرداری از دعوای راه پله در هفت فیلم شبانه روز انجام شد. بدلکاران جان ویک 4 احتمالاً هر کدام چهار یا پنج بار “کشته شدند” و “در پایان فیلم ریوز برای بدلکاران تی شرت هایی را سفارش داد که تعداد دفعات کشته شدن آنها در طول فیلم را نشان می داد.”

استاهلسکی افزود که ریوز شیرین کاری های زیادی انجام داد که مربوط به بالا رفتن جان ویک از پلکان بود. در مورد سقوط 44 ثانیه‌ای از پله‌ها، همان جایی بود که بدلکار وینسنت بویون به کار آمد.

استاهلسکی درباره فیلمبرداری این فیلم گفت: «این نگاهی که جان ویک وقتی به ساعتش نگاه می‌کند و در واقع از پله‌ها بالا می‌رود، می‌کند. فکر می‌کنم 50 درصد مربوط به جان ویک بود و 50 درصد کیانو ریوز.» چیزی که در مورد جان ویک جالب است این است که او رنج می برد. اما با این حال باز هم به راه خود ادامه می دهد.

بدلکاران جان ویک 4

هدیه کیانو ریوز

تی شرت ها تنها هدیه ای نیستند که ریوز به بدلکاران جان ویک 4 داده است. مجله People در سال 2021 گزارش داد که ریوز با اهدای ساعت‌های شخصی‌سازی شده رولکس ساب‌مارینر به تیم بدلکاری چهار نفره‌اش، به‌عنوان سپاسگزاری از زحماتشان بر روی فیلم اکشن آینده، پایان تولید فیلم را رقم زد. تیم بدلکاری ریوز در این فیلم متشکل از بروس کانسپسیون، جرمی ماریناس، دیو کاماریلو و لی کیانگ بود.

مجله Per People ادعا کرد: «داخل هر ساعت پیام های شخصی کیانو برای هر فرد حک شده بود. ماریناس ساعت‌ها در استوری‌های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و آن را «بهترین هدیه بسته‌بندی شده» نامید. و ساعت خود را با خواندن «جان ویک پنج» همراه با پیام «جرمی متشکرم کیانو JW4 2021» فاش کرد.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 5 =