شکایت از سازمان وثیقه سلبریتی ها برای آزادی اشتباه یک خلافکار

سازمان وثیقه سلبریتی ها

یک گروه به نام سازمان وثیقه سلبریتی ها با حمایت افراد مشهوری از جمله دنی گلاور، جان لجند و ریچارد برانسون در سال های گذشته ایجاد شده است. این گروه به مردی به نام راشاون گاستون اندرسون که به دلیل تیراندازی در زندان بود کمک کردند، تا از زندان آزد شود. اما اندرسون پس از آزادی از زندان به یک پیشخدمت در لاس‌وگاس تیراندازی کرد و نزدیک بود او را قتل برساند. گفته می شود سازمان وثیقه سلبریتی ها شعبه خود در لاس وگاس را تعطیل کرده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 راشاون گاستون اندرسون که در نوامبر 2021 به دلیل دزدی و سرقت دستگیر شده بود. توسط The Bail Project پس از پرداخت وثیقه 3000 دلاری او آزاد شد. شش روز بعد گاستون اندرسون در رستورانی در لاس وگاس یازده بار به پیشخدمت چنگیان وانگ تیراندازی کرد و نزدیک بود او را بکشد. وانگ اکنون از The Bail Project شکایت کرده است.

سازمان وثیقه سلبریتی ها

سخنگوی این سازمان در بیانیه ای به ددلاین گفت: «پروژه وثیقه شعبه خود در وگاس را اوایل این ماه تعطیل کرد. اما ربطی به دعوی قضایی نداشت. پروژه وثیقه به‌عنوان یک سازمان حمایتی که ارائه‌دهنده خدمات نیز می‌باشد. به دنبال به حداکثر رساندن تعداد افرادی است که می‌توانیم سالانه با منابع محدود خود به آنها کمک کنیم. به افرادی که توسط سایت‌های محلی خدمات ارائه می شود نظارت کاملی وجود دارد و به‌ طور دوره‌ای کارکنان و افرادی که برای آنها وثیقه گذاشته می شود در سراسر کشور مورد ارزیابی مجدد قرار می گیرند.»

در ماه اکتبر گاستون اندرسون به اتهام تلاش برای سرقت با سلاح مرگبار و ضرب وشتم با استفاده از یک سلاح مرگبار اعتراف کرد و به 7 تا 18 سال زندان محکوم شد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =