آیا دیو باتیستا در نقش شخصیت شرور DC بازی می کند؟

دیو باتیستا در نقش شخصیت شرور DC

پس از ساخت آخرین پروژه باتیستا برای جیمز گان، گفته میشد که باتیستا در نقش شخصیت شرور DC ظاهر می شود. شخصیت شرور نمادین DC، Bane که بیشتر به خاطر شکستن کمر بتمن شناخته می شود.

باتیستا در مصاحبه ای با Insider که روز دوشنبه منتشر شد گفت که با جیمز گان در مورد چشم انداز بازی در نقش Bane پس از تغییر مدیر عامل و رئیس مشترک استودیو دی سی، صحبت کرده است.

باتیستا گفت: «من با جیمز در مورد آن صحبت کرده‌ام. اما فکر می‌کنم او می خواهد به طور کامل کل جهان دی سی را از نو بسازد. او از صفر شروع می‌کند.»

دیو باتیستا در نقش شخصیت شرور DC

مصاحبه باتیستا

باتیستا ادامه داد که معتقد است اگر DC قرار است “احیا شود”. گان و پیتر سفرن، مدیرعامل/رئیس مشترک “باید از صفر شروع کنند”. تصور مجدد جهان سینما با استعدادهای جوان‌تر خیلی جالب خواهد بود.

دیو گفت:” شما باید برای 15 سال آینده برنامه ریزی کنید و من فکر نمی کنم که بتوانید با من این کار را انجام دهید. من این موضوع را درک می کنم. و همچنین باید بگویم که از آن قدردانی می‌کنم. زیرا نمی‌خواهم شخصیتی را بازی کنم که نتوانم عدالت را در مورد آن اجرا کنم. فکر نمی‌کنم در این مقطع از دوران حرفه‌ای‌ام دیگر بتوانم عدالت را برای Bane اجرا کنم. فقط نمی‌دانم می‌توانم از پس بخش فیزیکی آن برآیم یا نه، و فکر نمی‌کنم عمر طولانی برای برنامه‌ریزی اینجور فیلم‌ها داشته باشم. بنابراین بهتر است به فکر نیروهای جوان تر باشید.”

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 ظاهر شدن باتیستا در نقش شخصیت شرور DCمی تواند یکی از آروزهای او را برآورده سازد. زیرا باتیستا سال‌ها در توییتر درباره تمایل خود برای بازی در نقش Bane صحبت می‌کرد. این نقش توسط تام هاردی در فیلم پرفروش کریستوفر نولان، The Dark Knight Rises در سال ۲۰۱۲ به تصویر کشیده شد. مبارزات انتخاباتی او برای این شخصیت اخیراً در سال 2021 خبرساز شد. زمانی که او فاش کرد که در مورد این ایده به مقامات بالاتر در برادران وارنر نزدیک شده است. این بازیگر با حضور در Justice Con گفت: “من هیچ چیز مخفیانه ای در مورد این موضوع ندارم.»

دیو باتیستا در نقش شخصیت شرور DC

آخرین باتیستا

Bautista قبلاً با DC Boss Gunn جدید در سه فیلم Guardians of the Galaxy و همچنین یک فیلم ویژه تعطیلات که مزدور بزرگتر از زندگی، Drax the Destroyer را به تصویر می‌کشد، همکاری کرده است. آخرین فیلم این مجموعه، Guardians of the Galaxy Vol. 3، برای اکران در تاریخ 5 می تنظیم شده است.

حتی اگر باتیستا در نقش شخصیت شرور DC بازی کند. باز هم در نهایت تمایل دارد که یک بازیگر مستقل در دنیای خارج از مارول باشد. او همچنین در مصاحبه اخیرش با GQ گفت که در رها کردن دنیای ابرقهرمانی مارول یک “آرامش” وجود دارد. زیرا او به دنبال افزایش شهرت خود به عنوان یک بازیگر جدی است. او می گوید «[کار بر روی نگهبانان کهکشان] خوب بود اما همه چیز آن به طور کامل خوشایند نبود. بازی در آن نقش سخت بود.» «این فیلم فرآیند کار و بازی مرا شکست داد. و من فقط نمی‌دانم که آیا می‌خواهم درکس میراث من باشد یا نه. این یک اجرای احمقانه است و می‌خواهم کارهای دراماتیک‌تری انجام دهم.»

باتیستا اخیراً در کنار دنیل کریگ و بسیاری دیگر در دنباله تحسین شده Knives Out توسط ریان جانسون، Glass Onion را برای نتفلیکس بازی کرد، که امسال نامزد اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شده است. او در مرحله بعدی با بازی در فیلم ترسناک و هیجان انگیز M. Night Shyamalan، Knock at the Cabin که این جمعه 3 فوریه اکران می شود، دیده می شود. از دیگر پروژه های آینده این بازیگر، فیلم Dune: Part Two اثر دنیس ویلنوو است که در تاریخ 3 نوامبر اکران می شود.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =