سریال ونزدی در نتفلیکس ماندگار شد؟

سریال ونزدی در نتفلیکس

سریال ونزدی یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های نتفلیکس در چند هفته اخیر بود که تیتر اصلی اخبار جهان را به خود اختصاص داد. خصوصا سکانس رقص ونزدی در تیک تاک غوغا به پا کرد. اما اخبار جدید حاکی از آن است که سریال ونزدی در نتفلیکس ماندنی نیست و قرار است آن را ترک کند.

در 2 دسامبر ایندیپندنت گزارشی را منتشر کرد که نشان می‌داد چون تلویزیون MGM صاحب جدیدی دارد، سریال ونزدی برای فصل دوم می تواند نتفلیکس را ترک کند و به Prime Video برود.

استدلال آنها این است که MGM توسط آمازون خریداری شده است. بنابراین سریال ها برای تمدید و ساخت فصل جدید می توانند به جای نتفلیکس به سمت Prime Video بروند.

پس از صحبت با کارشناسان و منابع متعدد در این صنعت گفته می شود سریال ونزدی در نتفلیکس ماندگار خواهد شد. طبق حدس و گمان ها می توان گفت در حال حاضر توپ در زمین نتفلیکس است نه آمازون.

سریال ونزدی در نتفلیکس

 طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 نتفلیکس کنترل نهایی را بر آینده یک سریال دارد. تنها زمانی که در تاریخ نتفلیکس شاهد خروج چند اثر بود، زمانی بود که دیزنی حقوق Daredevil، The Punisher، Jessica Jones، Luke Cage و The Defenders را به عنوان بخشی از “خاتمه مجوز محتوا” پس گرفت.

تلویزیون MGM همچنین روی Vikings: Valhalla نتفلیکس کار می‌کند که در ژانویه 2023 قرار است فصل دوم آن پخش شود و قرار است برای فصل سوم نیز تمدید شود.

MGM علاوه بر نتفلیکس با تعداد انگشت شماری از توزیع کنندگان دیگر نیز کار می کند. برای مثال به کار روی The Handmaid’s Tale در Hulu هم ادامه می دهد.

زمانی که فصل دوم ونزدی تمدید شود. بیشتر این سوال مطرح می‌شود که قرار است در کدام استودیو ساخته شود و از کدام استریم منتشر شود.

منبع Whats-on-netflix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =