رقص «Wednesday Addams» جنا اورتگا در حال تسخیر TikTok

Wednesday Addams

سریال مورد انتظار ونزدی هفته گذشته با بازی جنا اورتگا در نتفلیکس پخش شد. این نمایش داستان شخصیت اصلی، Wednesday Addams را دنبال می‌کند. او در حال گذراندن زندگی جدید خود در آکادمی Nevermore، مدرسه‌ای برای طردشدگان است. بینندگان نظرات خود را در مورد سریال داشتند. مردم درباره انتخاب اورتگا به عنوان بازیگر این سریال نظرات بسیاری را ارائه دادند. مانند اینکه چهارشنبه چگونه پلک نمی زند. یا اینکه چرا جنا از کریستینا درخواست مشاوره برای بازی در نقش ونزدی را نداشت و ترجیح داد خودش این نقش را با ذهنیتی که دارد بازی کند.

و در نهایت رقص نمادینی که او در مراسم رقص مدرسه اجرا کرد. با در نظر گرفتن همه اینها، ونزدی پلتفرم های رسانه های اجتماعی، به ویژه TikTok را تحت کنترل خود درآورده است و همه در مورد آن صحنه رقص خزنده و کوکی صحبت می کنند. سکانس رقص Wednesday Addams:

ونزدی با لباس مشکی فوق‌العاده، شخصیت اصلی خود را در رقص Nevermore’s Rave’N دارد. زمانی که بهترین حرکات خود را برای «Goo Goo Much» اثر The Cramps انجام می‌دهد. TikToks هجوم سازندگانی را به خود اختصاص داده است که تلاش می‌کنند خودشان این رقص را تکرار کنند. اثر تیم برتون رکوردهای دیگری نیز داشت. تا جایی که سریال «Wednesday» با 341 میلیون ساعت بازدید رکورد زد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 در ویدئویی که در آن بازیگران این سریال به صحنه رقص واکنش نشان دادند. اورتگا فاش کرد که او خودش این سکانس را طراحی کرده است. او گفت:”من واقعاً در این مورد احساس خوبی نداشتم. من خودم آن را طراحی کردم و فکر می‌کنم خیلی واضح است که من یک رقصنده یا طراح رقص نیستم.” او بعداً در توییتی درباره الهام گرفتن از این حرکت‌ها نوشت و طرفداران TikTok به شباهت‌های صحنه رقص ونزدی نسخه دیگر در کمدی OG The Addams Family در دهه 1960 اشاره کردند. 

دو ویدیو از طرفداران رقص ونزدی آدامز:

منبع Decider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =