تیزر جدید سریال Percy Jackson

تیزر جدید سریال Percy Jackson and the Olympians توسط دیزنی پلاس منتشر شد. همچنین تاریخ انتشار مشخص شد و سریال 29 دسامبر منتشر میشود!

پرسی جکسون یکی از موردانتظارترین سریال‌های دیزنی پلاس در آخرین اقتباس از رمان‌های ریک ریوردان است که به زودی منتشر خواهد شد. فیلمبرداری سریال در اوایل امسال به پایان رسید. این سریال توانست یکی از داستان های جذاب یونان باستان را بررسی کند. در حالی که طرفداران به شدت منتظر انتشار سریال هستند. نویسنده این اثر خودش برروی سریال نظارت داشته است.

سفر پرسی جکسون به تلویزیون

نمایش سریال بدون شک طرفدارانی به شدت هیجان زده خواهد داشت. اما مدت زمان زیادی طول کشید تا این داسان به این نقطه برسد. اولین تلاش برای اقتباس از کتاب های ریوردان در سال ۲۰۱۰ با فیلم لوگان لرمن انجام شد و به دنبال آن فیلم دومی با اقتباس از دریای هیولاها انجام شد. با این حال طرفداران علاقه ای به اقتباس ها نداشتند. تا حدی به دلیل عدم مشارکت ریوردان. نزدیک به یک دهه بعد ریوردان اعلام کرد که مجموعه دیزنی پلاس در سال ۲۰۲۰ در حال توسعه است و ساخت رسمی آن در ژانویه ۲۰۲۲ انجام می شود. سپس فیلمبرداری در ژوئن ۲۰۲۲ آغاز شد و در اوایل ۲۰۲۳ فیلمبرداری به پایان رسید. سریال در حال حاضر در حال گذراندن مراحل پس از تولید است. و احتمالا این مراحل تا اوایل سال ۲۰۲۴ به اتمام می رسد.

Percy Jackson and the Olympians دارای یک گروه از بازیگران پر ستاره مانند: لنس ردیک فقید، توبی استفنز، جیسون مانتزوکاس، مگان مولالی، جسیکا پارکر کندی، آدام کوپلند، چارلی بوشنل، دیور گودجان، تیم شارپ، اولولاسموند تیفنس، سوزانو مورالیا، تیم شارپ، سوزانو موریپ و گلین تورمن اپیزود آزمایشی توسط ریوردان و جو استاینبرگ نوشته شده است و جیمز بابین به عنوان کارگردان است.

تیزر جدید Percy Jackson and the Olympians:

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پانزده =