ایده خنده دار فرانکی جوناس و دوست دخترش برای هالووین

فرانکی جوناس

فرانکی جوناس برای الهام گرفتن از لباس امسال مجبور نبود زحمت زیادی را تحمل کند. این بازیگر به طرز خنده‌داری برادر بزرگ‌ترش جو جوناس را با لباس پوشیدن برای جشن هالووین ترول کرد. در این کار دوست دخترش آنا اولسون او را همراهی کرد و نقش تیلور سوئیفت را بازی کرد.

این دو به طرز خنده‌داری رابطه عاشقانه زوج سابق یعنی جو جوناس و تیلور سوئیفت را در سال 2008 مسخره کردند و صحنه‌ای از «برادران جوناس: تجربه کنسرت سه بعدی» را بازسازی کردند.

فرانکی جوناس

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 در عکس‌های منتشر شده در اینستاگرام فرانکی ۲۲ ساله یک لباس کاملاً مشکی با یک جلیقه و یک تی شرت «Burnin’ Up» به تن کرده است. که شبیه ظاهری بود که جوناس ۳۳ ساله، روی صحنه هنگام اجرای آهنگ سوئیفت به نام «Should» داشت.

اولسون به نوبه خود یک پیراهن کوتاه نقره ای درخشان، شبیه به لباسی که سوئیفت 32 ساله در طول حضور مهمانش در تور برادران جوناس به تن کرده بود، انتخاب کرد.

فرانکی جوناس

واکنش طرفداران

یکی از طرفداران گفت: «نمی‌توانید جدی باشید، این باور کردنی نیست»، در حالی که یکی دیگر نوشت: «بهترین لباس هالووین». «همه شما هالووین امسال را برنده خواهید شد. » یکی از طرفداران سوم زنگ زد، در حالی که دیگری نوشت: «این خیلی خنده دار است. همه شما برنده خواهید شد lmao.”

سوئیفت از ژوئیه تا اکتبر 2008 برای مدت کوتاهی با خواننده “Sucker” در رابطه بود. او سپس در یک “تماس تلفنی 27 ثانیه ای” از او جدا شد. که سوئیفت در آهنگ خود “Forever & Always” به آن اشاره کرد.

فرانکی جوناس

پس از آن جو در سال 2019 با سوفی ترنر ستاره سریال «بازی تاج و تخت» ازدواج کرد. در حالی که سوئیفت بیش از پنج سال است که با جو آلوین بازیگر رابطه دارد.

این زوج سابق در نوامبر 2021 به طور دوستانه دوباره با هم متحد شدند. تا کنسرت سوئیفت را اجرا کنند.

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =