آیا جورج کلونی بتمن جدید DCU است؟

جورج کلونی بتمن جدید DCU

در اولین تریلر فیلم The Flash چندین بتمن وجود داشت. فیلم مورد انتظار دی سی قرار است اقتباسی آزاد از خط داستانی کتاب های مصور فلش پوینت باشد که داستان بری آلن (ازرا میلر) را دنبال می کند. او برای جلوگیری از قتل مادرش در زمان سفر می کند و باعث می شود تا خطوط زمانی به هم نزدیک شوند و با هم برخورد کنند.

سوال این است: آیا بتمن دیگری ظاهر خواهد شد؟ و اگر ظاهر شود آیا به صورت دائمی در DCU باقی می‌ماند؟ و در پایان و از همه مهمتر آیا جورج کلونی بتمن جدید DCU است؟

جورج کلونی بتمن جدید DCU

آیا جورج کلونی بتمن جدید DCU است؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت نه. جورج کلونی به عنوان بتمن جدید DCU بازنخواهد گشت. با این حال این شانس وجود دارد که او بتواند در فلش ظاهر شود اما تنها در یک نقش کوتاه.

جیمز گان اخیراً به شایعاتی مبنی بر بازگشت کلونی و گرفتن شنل بتمن در دنیای جدید دی سی پی برد. در ادامه یکی از هوادارن از او پرسید: “آیا درست است که جورج کلونی را به عنوان بتمن اصلی DCU انتخاب می کنید؟” که او پاسخ داد: “مطمئناً نه.”

این پاسخ قانع کننده بود اما همچنان پاسخی در مورد حضور بتمن سابق ارائه نشده است. طبق گفته منابع مختلف یک بتمن از میان بتمن های قبلی در پایان فیلم یک حضور کوتاه را تجربه می کند.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 پیش از این کریستین بیل بازیگر سابق نقش بتمن گفته بود که تنها در صورتی به این نقش باز می گردد که کریستوفر نولان کارگردان این اثر باشد. اما این بار حرف از حضور کوتاه در فیلم است که شاید بتواند بیل را برای انجام این کار راضی کند.

منبع Dexerto

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + یازده =