سوفیا لورن پس از سقوط در خانه اش تحت عمل جراحی اورژانسی قرار گرفت

سوفیا لورن

سوفیا لورن این بازیگر 89 ساله پس از سقوط در خانه اش در ژنو سوئیس در آخر هفته با شکستگی های متعدد در ناحیه لگن و پای خود رو به رو شد. این حادثه روز یکشنبه در حمام محل سکونت وی رخ داد. او دچار شکستگی های متعددی از جمله استخوان ران و لگن شد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 وضعیت سوفیا لورن نیز روز یکشنبه از طریق صفحه اینستاگرام رستوران های زنجیره ای او فاش شد. که نوشته شده بود: “سقوط امروز در خانه اش در ژنو باعث شکستگی لگن خانم لورن شد. اما نتیجه عمل او خوب و رضایت بخش بوده است. اکنون باید دوره کوتاهی نقاهت را طی کند.”

بازیگر فیلم «زندگی در پیش» قرار بود چهارمین رستوران زنجیره ای خود را در شهر باری ایتالیا در 26 سپتامبر افتتاح کند که دچار این حادثه شد.

سوفیا لورن

در ادامه صفحه اینستاگرام رستوران او اعلام کرد: “خوشبختانه همه چیز به بهترین شکل انجام شد و خانم خیلی زود در کنار ما خواهد بود. تمام تیم در رستوران سوفیا از این فرصت استفاده می کنند و برای او آرزوی بهبودی سریع می کنند. #sophialoren @sophialorenrestaurant.”

پسران لورن کارلو جونیور 54 ساله و ادواردو 50 ساله در طول این حادثه و به دنبال آن جراحی در کنار مادرشان بوده اند.

لورن از بازیگران مطرح در دهه 60 میلادی بود که در سال ۱۹۶۰ برای فیلم (Two Women) برنده جایزه اسکار در بخش بهترین بازیگر زن شد.

منبع Rollingstone

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یک =