میزان خشونت در سریال The Last of Us بسیار کمتر از بازی آن است

خشونت در سریال The Last of Us

اقتباس تلویزیونی The Last of Us HBO قرار است تا چند هفته دیگر یعنی در 15 ژانویه 2023 به نمایش درآید. اما گفته می شود که تنها صحنه های خشن بسیار ضروری که مطابق با بازی هستند برای نمایش حفظ خواهد شد. در سایر موارد میزان خشونت سریال نسبت به بازی کاهش پیدا کرده است.

 اولین تریلر The Last of Us قبلاً فاش کرده بود که میزان خشونت سریال نسبت به بازی کاهش پیدا کرده است.

مصاحبه دراکمن

دراکمن در مصاحبه ای با مجله SFX در مورد میزان خشونت در سریال The Last of Us صحبت کرد و آن را با بازی مقایسه کرد و تفاوت هایی را که باید برای انطباق صحیح بازی با یک سریال در نظر گرفته شده بود را توضیح داد:

«ما به مقدار معینی خشونت را نیاز داریم که بتوانیم از آن برای فضاسازی سریال استفاده کنیم تا بتوانیم با جوئل ارتباط برقرار کنیم. تنها در این صورت است که مخاطب واقعاً احساس می کند. با این کاراکتر ارتباط برقرار کرده است و دنیا را از چشمان او می بیند.»

خشونت در سریال The Last of Us

دراکمن ادامه داد: « یکی از چیزهایی که از [همکار، کریگ مازین] و HBO شنیدم این بود: «بیایید همه خشونت‌ها را به جز موارد بسیار ضروری کنار بگذاریم». این باعث شد که خشونت کم سریال حتی بیشتر از بازی تأثیر بگذارد. زیرا وقتی صحنه های تهدید را نشان می‌دهید. مردم به این تهدیدها واکنش نشان می دهند و همین موضوع می تواند باعث ترسناک تر شدن سریال شود. پس از ایجاد حس هیجان و ترس در مخاطب، حالا نوبت نمایش افراد آلوده و کلیکرها است. در اینجاست که مخاطب متوجه می‌شود که چه چیزی باعث سقوط بشریت شده و چرا همه اینقدر ترسیده‌اند.”

The Last of Us یک بازی بسیار خشن است. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 کارگردان و فیلمنامه نویس این اثر سعی کرده اند که میزان خشونت در سریال The Last of Us را کاهش دهند. این موضوع می تواند یک تجربه جدید در نمایش سریال باشد که بدون شک حرکت درستی است.

منبع Kitguru

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دو =