مدت زمان پخش فیلم «Avatar: The Way of Water» سه ساعت است

Avatar: The Way of Water

طبق اخبار سینما مووی 21  فیلم «آواتار: راه آب» ساخته جیمز کامرون تقریباً سه ساعت و 10 دقیقه طول می‌کشد که برازنده 13 سال انتظار برای قسمت دوم است.

Avatar: The Way of Water امیدوار است به باشگاهی بپیوندد که مختص فیلم هایی با مدت زمان پخش طولانی است. که کارهای پرفروشی را در سینماها انجام داده‌اند. از جمله Avengers: Endgame (سه ساعت و 2 دقیقه) و Cameron’s Titanic (سه ساعت و 14 دقیقه). این دو فیلم به ترتیب در رتبه‌های ۲ و ۳ در فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های در تمام دوران در باکس آفیس جهانی قرار دارند.

آواتار اصلی کامرون که در دسامبر 2009 منتشر شد. آن فیلم 29 دقیقه کوتاهتر از قسمت دوم یعنی دو ساعت و 41 دقیقه بود.

Avatar: The Way of Water

در طول همه‌گیری COVID-19 فیلم‌ها طولانی‌تر شده‌اند و بسیاری از رویدادهای هالیوود بیش از دو ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشند که طبق استانداردهای سنتی طولانی‌تر تلقی می‌شود. (یک استثناء فیلم پراحساس باکس آفیس سونی Spider-Man: No Way Home بود که درست در دو ساعت و ۲۸ دقیقه به نمایش درآمد.)

این روند تا پایان سال ادامه خواهد داشت. پلنگ سیاه مارول و دیزنی: واکاندا برای همیشه که در 11 نوامبر اکران می شود دو ساعت و 41 دقیقه است. بتمن ساخته مت ریوز که اوایل امسال منتشر شد، دو ساعت و 55 دقیقه بود. مدت زمان پخش یک فیلم شامل تیتراژ است که می تواند تا 10 دقیقه طول بکشد.

قرن بیستم و دیزنی هنوز مدت زمان پخش رسمی دنباله آواتار را منتشر نکرده است. اما پس از دریافت رتبه‌بندی رسمی مدت زمان پخش فیلم به بیرون درز کرد. (در ایالات متحده، این فیلم دارای رتبه PG-13 است.) برخی از سینماها به طور ناخواسته زمان نمایش را در وب سایت های خود هنگام ارسال رتبه بندی فهرست کردند.

Avatar: The Way of Water

نمایش آواتار 2 در D23

دیزنی که امتیاز آواتار را در هنگام خرید فاکس قرن بیستم به دست آورد از اظهار نظر خودداری کرد. در اوایل سپتامبر،کامرون از نیوزیلند در D23 حضور یافت تا صحنه هایی از The Way of Water را به نمایش بگذارد. ستارگان Zoe Saldaña، Sam Worthington، Sigourney Weaver و Stephen Lang شخصاً در این همایش حضور داشتند.

اندکی پس از D23، دیزنی و قرن بیستم یک نسخه بازسازی شده از اولین آواتار را برای جذب مخاطبان برای دنباله منتشر کردند. این اکران مجدد در باکس آفیس جهانی بیش از 76 میلیون دلار فروخت و فروش فعلی فیلم را به بیش از 2.92 میلیارد دلار رساند.

Avatar: The Way of Water بار دیگر بر سم ورثینگتون و نیتیری شخصیت زوئی سالدانیا تمرکز دارد. این داستان یک دهه پس از نسخه اصلی شروع می شود و زندگی خانواده آنها را دنبال می کند و ستاره های دیگری از جمله وین دیزل و کیت وینسلت تازه وارد فرانچایز هستند.

آواتار2 در 16 دسامبر در آمریکای شمالی اکران می‌شود که زمان عرضه جهانی آن است.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =