ایلان ماسک تصویر خصوصی امبر هرد با کاسپلی بازی Overwatch را منتشر کرد

ایلان ماسک تصویر خصوصی امبر هرد

ایلان ماسک تصویر خصوصی امبر هرد را منتشر کرد که با انتقادات زیادی رو به رو شد. مدیرعامل X (توئیتر سابق)، شرکت خودروسازی تسلا و آژانس فضایی خصوصی Space X تصویری از دوست دختر سابق خود امبر هرد بازیگر نقش مرسی، شخصیتی از بازی پرطرفدار چند نفره تیراندازی Overwatch  را در X منتشر کرده است.

میلیاردر تسلا 52 ساله در سال 2015 با هنرپیشه 37 ساله «آکوامن» قرار گذاشته بود. پس از اینکه ماسک به او گفت که او را به یاد کاراکتر «Overwatch» می اندازد، در آنجا امبر کاسپلی مرسی را اجرا کرد.

این صحبت ها بخشی از کتاب بیوگرافی جدید ایلان ماسک است. «ایلان به هرد گفت که تو من  را به یاد مرسی، شخصیت مورد علاقه‌ام در بازی ویدیویی Overwatch می‌اندازی.»

بنابراین هرد دو ماه را صرف طراحی و سفارش یک کاسپلی یا لباس مخصوص این کاراکتر کرد. تا بتواند مانند مرسی نقش آفرینی کند. در ادامه ایلان ماسک تصویر خصوصی امبر هرد ماسک را در پاسخ به توئیتی درباره این کتاب منتشر کرد و تایید کرد: «امبر لباس مرسی را به تن کرد. و فوق العاده بود.’

ایلان ماسک تصویر خصوصی امبر هرد

کاراکتر مرسی

مرسی به‌خاطر موهای بلوند، هیکل تنومند، و کت و شلوار مکانیکی فرشته با یک جفت بال مکانیکی فرشته شناخته شده است. یکی از نمادین ترین شخصیت های بازی، مرسی یک شفا دهنده در بازی است و بخشی از واحد پشتیبانی است که به شخصیت های مهاجم مانند Reaper یا Hanzo کمک شفا می دهد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 امبر هرد برای تبدیل شدن به شخصیت ویدیویی مرسی لباس نمادین این شخصیت با رنگ سفید و هاله سر طلایی را پوشید. او همچنین یک جفت بال پلاستیکی را پشتش وصل کرد.

ایلان ماسک تصویر خصوصی امبر هرد

منبع Gulfnews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =