ساخت ریبوت فیلم Scarface توسط لوکا گوادانینو کنسل شد

ریبوت فیلم Scarface

لوکا گوادانینو پروژه‌های زیادی در دست توسعه دارد. آن‌قدر که نمی‌توان آن‌ها را ردیابی کرد. به‌طوری که مجبور شد برخی از آن‌ها حذف کند. ریبوت فیلم Scarface قرار بود توسط لوکا گوادانینو ساخته شود که در جدیدترین آپدیت گفته می شود ساخت این فیلم منتفی شده است.

همین ماه گذشته گوادانینو گفته بود که دیگر فیلم زندگینامه ای آدری هپبورن خود را با بازی رونی مارا کارگردانی نمی کند. تهیه کنندگان آن فیلم به گفتند که این پروژه هنوز در حال انجام است. اما با یک کارگردان جدید.

گوادانینو در مصاحبه ای جدید می گوید که دیگر ریبوت فیلم Scarface را که بر اساس فیلمنامه ای از جوئل و اتان کوئن ساخته شده، کارگردانی نمی کند.

ریبوت فیلم Scarface

فیلمنامه کوئن بیش از یک دهه است که در حال پخش است. یونیورسال حقوق این بازسازی را دارد و من تعجب نمی‌کنم اگر فیلمساز دیگری جایگزین گوادانینو شود.

این سومین فیلم بزرگ «صورت زخمی» بعد از نسخه 1932 شیکاگو و فیلم برایان دی پالما در سال 1980 میامی خواهد بود. داستان فیلمنامه کوئن در لس آنجلس می گذرد.

در همان مصاحبه گوادانینو به فیلم جدیدی که روی آن کار می‌کند اشاره کرد. اقتباسی از رمان هولوکاست لوئیس بگلی «دروغ‌های زمان جنگ».

خبر خوب برای طرفداران گوادانینو این است که او هنوز هیچ کمبودی در پروژه های در حال توسعه ندارد. گوادانینو اخیراً پروژه های زیادی برای کار در دست دارد. او در مجموع شش فیلم دارد که روی آنها کار می کند. گوادانینو همچنین قرار است فیلم The Shards برت ایستون الیس را برای شبکه HBO کارگردانی کند.

منبع Worldofreel

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =