تریلر فیلم Seven Kings Must Die دنباله سریال The Last Kingdom

تریلر فیلم Seven Kings Must Die

تریلر فیلم Seven Kings Must Die منتشر شد. هفت پادشاه باید بمیرند یک فیلم درام تاریخی بریتانیایی به کارگردانی ادوارد بازالگت، نویسندگی مارتا هیلیر و بر اساس داستان‌های ساکسون اثر برنارد کورنول است. این فیلم دنباله سریال تلویزیونی The Last Kingdom است و داستان سریال « The Last Kingdom» را ادامه می‌دهد که فصل پنجم و آخرین آن در سال 2022 از نتفلیکس پخش شد. الکساندر دریمون دوباره نقش خود را در نقش اوترد از ببانبرگ بازی کرد.

از مجموعه بازیگرانی که در این فیلم ایفای نقش کرده اند می توان اشاره کرد به: «الکساندر دریمون»، «مارک رولی»، «راد هلت»، «هری گیلبی»، «راس اندرسون»، «اینگرید گارسیا جانسون»، «جیمز نورث‌کوت»، «کاوان کلرکین»، «تام کریستین»، «یوان هوراکس»، «زک ساتکلیف» و «نیک ویتمن».

داستان فیلم

اوترد باید یک بار دیگر در یک پادشاهی با چندین شخصیت دیگر همراه می شود تا به جنگ دشمنان برود. پس از مرگ پادشاه ادوارد، نبردی برای تاج و تخت در جریان است. زیرا وارثان رقیب و مهاجمان برای قدرت با هم رقابت می کنند. در نهایت اوترد با رویای تشکیل یک انگلستان متحد روبرو می‌شود.

این فیلم دو ساعته که توسط «ادوارد بازوجت» کارگردانی شده است قرار است در تاریخ ۱۴ آپریل سال ۲۰۲۳ از طریق نتفلیکس منتشر شود.

تریلر فیلم Seven Kings Must Die

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =