ال فانینگ و دوست پسرش، مکس مینگلا شبانه در خیابان های لندن دیده شدند.

ال فانینگ و دوست پسر کارگردانش سه شنبه شب در خیابان های لندن شانه به شانه در حال پیاده روی بودند.


ال فانینگ ۲۴ ساله، به نظر شیفته ی مکس مینگلای ۳۶ ساله میرسد. آنها در حال لذت بردن از یک پیاده روی شبانه در لندن دیده شدند. Max Minghella بازیگر، نویسنده و کارگردان انگلیسی است.


ال فانینگ اغلب رابطه خودش با مکس مینگلا را دور از رسانه ها نگه میدارد. با اینحال وقتی سه شنبه شب در حال یک پیاده روی شبانه در لندن دیده شدند به نظر عاشق و شیفته ی دوست پسر کارگردان خود می آمد.
بازیگر ۲۴ ساله دوست پسر ۳۶ ساله خود را در حالیکه شانه به شانه راه میرفتند در آغوش گرفت.
ال فانینگ به نظر لباس راحتی پوشیده بود و یک تیشرت مشکی را با یک شلوار راحتی ست کرده بود. یک پیراهن سفید را به عنوان روپوش‌ انداخته بود و تیپش را با یک کیف دستی چرم کامل کرده بود.

ال فانینگ و مکس مینگلا نیمه شب در لندن دیده شدند
ال فانینگ و مکس مینگلا سه شنبه شب در خیابان های لندن

ال فانینگ و مکس مینگلا بعد از ملاقات شان در فیلم Teen Spirit به نویسندگی و کارگردانی مکس از سال ۲۰۱۸ در رابطه هستند. این دو که ۱۳ سال تفاوت سنی دارند رابطه شان را پس از حضور دو نفره شان در سال ۲۰۱۹ بر روی فرش قرمز MET gala رسمی کردند.

Elle Fanning و Max Minghella در MET Gala 2019

Elle Fanning به عنوان بهترین بازیگر نقش اصلی در سریال کمدی – درام “The Great” در مراسم Emmy که دوازدهم سپتامبر برگزار میشود نامزد شده است. ال فانینگ نقش کاترین بزرگ، امپراطور کل روسیه را بازی میکند.
او کاندید شدنش را با یک عکس سلفی از خودش و هم بازی ستاره اش، نیکولاس هولت جشن گرفت و نوشت ” نمیتوانم بگویم ‘The Great’ چقد برایم ارزش دارد، که به عنوان بازیگر نقش کاترین شناخته شوم، کسی که از جهات بسیاری باعث شکل گرفتن شخصیتم شده، لحظه ایست که هیچوقت فراموشش نمیکنم”

منبع: Dailymail

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هشت =