سریال انیمیشنی ولما در لیست بدترین سریال‌های تاریخ IMDB

سریال انیمیشنی ولما

سریال انیمیشنی ولما که به بررسی پس‌زمینه‌ی شخصیت محبوب این انیمیشن می‌پردازد. توسط منتقدان مورد بررسی قرار گرفته است. طبق گفته منتقدان این نمایش جدید جذابیت انیمیشن اصلی را ندارد.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 رتبه بندی وحشتناک تماشاگران پس از انتشار تنها چهار قسمت از سریال انیمیشنی ولما باعث شده که این سریال در لیست بدترین سریال های تاریخ IMDB در رده سوم قرار بگیرد.

منتقدان می‌گویند که شخصیت‌های نوجوان ین سریال «دوست‌ناپذیر» و «بیش از حد جنسی» هستند. در واقع شخصیت اصلی کاراکتر خود را در انیمیشن اصلی از دست داده اند و به شدت تغییر کرده اند.

اسپین‌آف Scooby Doo میندی کالینگ یعنی سریال انیمیشنی ولما اکنون سومین برنامه تلویزیونی با بدترین رتبه در تاریخ IMBD است که تنها چهار قسمت از فصل اول آن را پخش کرده است.

سریال انیمیشنی ولما

این برنامه تلویزیونی به عنوان داستان اصلی ولما دینکلی با بازی کالینگ به بازار عرضه می شود که در واقع به عنوان مغز گروه اسکوبی دو شناخته می شود.

این سریال خود را به عنوان یک اسپین آف طنز معرفی می کند. در حالی بسیاری از طرفداران بر این باورند که این اسپین آف خیلی از منبع اصلی فاصله گرفته است .

این سریال پس از اولین نمایش خود امتیاز 11 درصدی راتن تومیتوز به دست آورد. در دو قسمت اخیر شاهد کاهش بیشتر آن به 6 درصد بوده است. در IMDB این سریال دارای امتیاز 1.3/10 است. که آن را تقریباً به بدترین برنامه تلویزیونی بررسی شده تا به حال تبدیل می کند.

منبع Dailymail

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهارده =