دوست پسر جدید بیلی آیلیش | جسی راترفورد کیه؟

جسی راترفورد کیه

طرفداران جسی راترفورد همه چیز را درباره او می‌دانند. اما شاید برای بسیاری از مردم این سوال پیش بیاد که جسی راترفورد کیه؟ خصوصا بعد از اینکه رابطه بیلی آیلیش با جسی راترفورد رسمی شد این سوال بیشتر در شبکه های اجتماعی مطرح شد. برای همین تصمیم گرفتیم یک مقاله کامل در مورد بیوگرافی و زندگینامه جسی قرار بدهیم.

جسی راترفورد کیه؟

راترفورد ترانه سرا، خواننده و بازیگر اهل آمریکا است. جسی جیمز راترفورد نام واقعی جسی راترفورد است. او خواننده اصلی گروه آلترناتیو راک The Neighbourhood است. جسی در کنار گروهش آهنگ شماره یک ترانه‌های جایگزین بیلبورد، ” Sweater Weather ” را نوشت.

جسی راترفورد کیه

سن جسی راترفورد

جسی راترفورد در 21 آگوست 1991 در نیوبوری پارک، کالیفرنیا به دنیا آمد. او در حال حاضر 31 ساله است. در کودکی وارد صنعت سرگرمی شد. برنامه های استعدادیابی مختلفی را اجرا کرد. اشتیاق دوران کودکی او باعث شده در تبلیغات تلویزیونی و فیلم های سینمایی کار کند. همچنین در بسیاری از پروژه های تلویزیونی کار کرد. در سال 2002 در فیلم زندگی یا چیزی شبیه به آن بازی کرد. در سال 2002 در فیلم Bundy ایفای نقش نمود.

خانواده جسی

ما نمی توانیم جزئیات خانوادگی جسی را به طور مشخص بررسی کنیم. زیرا نام اعضای خانواده جسی مشخص نیست. اما در سال 2002 جسی راترفورد نقش تلویزیونی کوچکی در قسمت Star Trek: Enterprise Marauders داشت. در طول سال های نوجوانی او به عنوان خواننده اصلی چندین گروه محلی خدمت کرد. اولین پروژه انفرادی جسی در سال 2011 با نام ” Truth Hurts, Truth Heals ” منتشر شد. او برای ساخت آلبوم 17 آهنگی هیپ هاپ و R&B را با هم ترکیب کرد. در همان سال، جسی با دیگر نوازندگان محلی ارتباط برقرار کرد و تصمیم گرفت یک گروه جدید تشکیل دهد.

جسی راترفورد کیه

همسر جسی

به گزارش Economictimes.indiatimes.com، جسی از سال 2015 با دوون لی کارلسون رابطه داشت. دوون لی مدل و یکی از بنیانگذاران Wildflower Cases است. این زوج از سوی GQ به عنوان ” 2019’s most 2019 couple ” انتخاب شدند. در سال 2020 آنها با مارک جیکوبز برای تولید و معرفی یک تیشرت با تعداد محدود برای روز ولنتاین همکاری کردند. تمام تیشرت ها در عرض چند دقیقه فروخته شد. در نوامبر 2021 بسیاری از منابع گفتند که این زوج پس از شش سال آشنایی از یکدیگر جدا شدند. جدایی آنها توسط کارلسون در سپتامبر 2022 تایید شد.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =