فیلمبرداری سریال Vision Quest اسپین آف وانداویژن در سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد

فیلمبرداری سریال Vision Quest

طبق اخبار رسمی ساخت سریال اسپین آف “WandaVision” مارول، یعنی “Vision Quest” تایید شده است. و فیلمبرداری سریال Vision Quest در اوایل سال 2024 آغاز می شود. این سریال ممکن است تحت پرچم Marvel Spotlight باشد.

در میان شایعات لغو پروژه ها در طول اعتصاب‌ها، حالا که اعتصاب‌ها به پایان رسیده است نمایش‌های «Vision Quest» و «Wonder Man» مارول قرار است تولید خود را از سر بگیرند. علاوه بر این مارول اکران Thunderbolts را برای 25 جولای 2025 برنامه ریزی کرده است. و فیلمبرداری ریبوت «Blade» که برای 7 نوامبر 2025 برنامه ریزی شده است. قرار است در ژانویه 2024 آغاز شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21، Earth-616 Wanda زنده است و با راه‌اندازی سری اسپین‌آف «Vision Quest» به MCU بازخواهد گشت. همچنین پروژه انفرادی «Scarlet Witch» در حال حاضر در استودیو مارول در حال توسعه است. اگرچه هیچ اطلاعیه رسمی در مورد آن اعلام نشده است.

در MCU، Paul Bettany نقش Vision یک ربات اندرویدی مرد مبتنی بر ویبرانیوم را بازی کرد که توسط Ultron ساخته شد تا به عنوان بدن او عمل کند. ویژن آخرین بار در مجموعه دیزنی + WandaVision در کنار واندای الیزابت اولسن ظاهر شد.

فیلمبرداری سریال Vision Quest

طرح “ویژن کوئست” چیست؟

مأموران دولتی ویژن را به‌عنوان یک تهدید تلقی می‌کنند. او را از بین می‌برند و شخصیت‌زدایی می‌کنند و در نتیجه یک حالت سفید و بی‌احساس را ایجاد می‌کنند. این رویداد منجر به پایان رابطه ویژن با واندا و آشکار شدن این که فرزندان آنها توهم بودند، می شود. در مجموعه «WandaVision» نیز شاهد ویژن کوئست بودیم. که با تفکرات ویژن آشنا شد و به حقیقت دست پیدا کرد. اما اینکه در ادامه قرار است چه کاری انجام دهد در این سریال مشخص خواهد شد.

با شروع فیلمبرداری سریال Vision Quest از سال ۲۰۲۴ ، «ویژن کوئست» قرار است در سال 2025 در دیزنی پلاس اکران شود و مارول هنوز تاریخ انتشار مشخصی را تأیید نکرده است.

منبع Maxblizz

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفت =