امیلیا کلارک جایگزین امبر هرد در Aquaman 2 می شود

Aquaman 2

نام Emilia Clarke به طور ناگهانی در میان لیست بازیگران انتخاب شده برای Aquaman 2 در گوگل دیده شد. با این حساب شایعاتی مبنی بر اینکه او Mera جدید خواهد بود، به وجود آمد.

چند سالی است که تا حد زیادی به لطف خصومت بین هرد و همسر سابقش جانی دپ، کمپین های بسیاری برای جایگزین کردن نقش مرا در حال اجرا است. در سایت های مختلف نیز کمپین های مختلفی وجود دارد که در آن حدود 5 میلیون نفر خواستار حذف امبر هرد از آکوامن 2 شده اند. این کمپین ها به قدری زیاد بوده که گویا کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفته فیلمبرداری های مربوط به مرا را دوباره با بازیگر جدید انجام دهد.

در حال حاضر هیچ نشانه‌ای مبنی بر حذف امبر هرد وجود ندارد. در واقع نمی توان با قاطعیت گفت که امبر حذف شده است. پس باید منتظر ماند تا دید این جریان چه سرانجامی دارد. به نظر می رسد این موضوع از آنجا ناشی می شود که بسیاری از طرفداران متوجه شدند که هنگام جستجوی بازیگران در گوگل برای Aquaman and the Lost Kingdom، نام کلارک ناگهان در کنار جیسون موموآ و دیگر ستاره های تایید شده فیلم ظاهر می شود.

Aquaman 2

طرفداران سال هاست که برای امیلیا کلارک در نقش مرا کمپین اجرا می کنند

برای طرفداران چیز جدیدی نیست که از امیلیا کلارک انتظار بازی در نقش Mera در Aquaman and the Lost Kingdom را داشته باشند. این درخواست چند ساله که از سوی مردم ارائه می شود. تا بازیگر نقش مرا تغییر کند و صحنه ها دوباره فیلمبرداری و بازسازی شوند.

اما با این حال باز هم به صورت رسمی نمی توان گفت کلارک توانسته نقش مرا را از آن خود نماید. همچنین لیست بازیگران گوگل چندان قابل اطمینان نخواهد بود. اما همان طور که فیلمبرداری دوباره برای ورود بن افلک در نقش بتمن برای این فیلم انجام شده پس ممکن است برای کلارک نیز چنین اتفاقی بیفتد.

یکی از دلایلی که طرفداران کلارک او را به عنوان بهترین جایگزین نقش مرا می دانند. این است که با جیسون موموآ یک زوج جذاب هنری را ایجاد می کنند. این تجربه نیز از سریال GOT به جا مانده است.

در پایان گذشت زمان نشان خواهد داد که آیا کلارک در این فیلم حضور دارد یا خیر. در حال حاضر، Aquaman and the Lost Kingdom قرار است در 25 دسامبر 2023 اکران شود.

منبع Geo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 8 =