واکنش تند و جنجالی خواهر امبر هرد، Whitney Heard به حضور جانی دپ در مراسم MTV

خواهر امبر هرد پس از حضور جانی دپ در مراسم MTV برگذار کنندگان آن را منزجر کننده خواند.


واکنش خواهر امبر هرد به اولین حضور جانی دپ در مراسم MTV VMAs پس از دادگاه ژوئن

خواهر امبر هرد، ویتنی هرد، در مورد حضور جانی دپ در مراسم 2020 VMA که یکشنبه شب برگزار شد در پیامی واکنش نشان داد. او شبکه و برگزار کنندگان مراسم را سرزنش کرد و در استوری اینستاگرامش با یک عکس از خواهرش نوشت “MTV تو منزجر کننده ای و واضحه که مستاصلی، واقعا امیدوارم هیچ کدام از کسانی که این تصمیم رو گرفتند دختر نداشته باشند. #DVMAs #من‌ از‌ امبر‌ هرد‌ حمایت‌ میکنم”

استوری خواهر امبر هرد
استوری اینستاگرام خواهر امبر هرد پس از حضور جانی دپ در MTV


و هشتگ DVMAS و لوگوی ویتنی را هم اضافه کرد. او در دادگاه شش هفته ای Johnny Depp و Amber Heard هم به عنوان شاهد حضور داشت و از آن موقع در مورد رای دادگاه به نفع جانی دپ به طور پیوسته اعتراض خودش را اعلام کرده است.
او بعد از رای دادگاه در استوری اینستاگرامش نوشت ” من در کنار تو می ایستم خواهر، دیروز، امروز و فردا همیشه به تو برای اینکه از خودت دفاع کردی افتخار خواهم کرد. برای اینکه هم اینجا در ویرجینیا و هم در انگلیس پای شهادت دادی و صدای خیلی از کسانی شدی که نمیتوانند از آنچه پشت درهای بسته برایشان اتفاق میوفتد صحبت کنند”
“میدونستیم که این قراره یه مبارزه ی سخت باشه و همه ی کارت ها علیه مون هستن، ولی ما علارغم همه شون ایستادیم و حرفمون رو زدیم. افتخار میکنم که برای تو شهادت میدم و میلیون ها بار دیگه هم اینکار رو خواهم کرد چون من دیدمش و میدونم که حقیقت طرف توئه. متاسفم که روی تصمیم هیئت ژوری تاثیری نداشت، ولی نه من و نه همه ی کسانی که در کنار تو ایستادند هیچوقت تسلیم نمیشیم. #من‌ از‌ امبر هرد حمایت‌ میکنم”

ظاهرا پاسخ ویتنی در روز یکشنبه مربوط به حضور تقریبا غافلگیر کننده ی جانی دپ در مراسم بود. جانی در طول مراسم در قالب ویدیو های ضبط شده قبل از تبلیغات و بین اجراها ظاهر شد.

هنگام پخش یکی از این ویدیوها، جانی دپ در مورد در دسترس بودنش در اینجور مراسم ها گفت ” فقط میخوام بدونین من جشن تولد ها، جشن تکلیف یهودی ها، عروسی و هر چی‌ که شما بخواین و اسمشو بگین میام. و آها، من یه دندون پزشکم هستم”

شرکت کردن ستاره ی دزدان دریایی کارائیب در این مراسم اولین حضور او پس از برد قانونی او از امبر هرد در ماه ژوئن بود.

جانی دپ در قالب یک مرد فضانورد در مراسم MTV VMAs ظاهر شد

پیشنهاد ۹ میلیون دلاری به امبر هرد برای بازی در فیلم بزرگسالانه را در مووی 21 بخوانید

منبع: Etonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =