سکانس بوسیدن برد پیت در بابیلون ایده خودش بود نه مارگو!

بوسیدن برد پیت در بابیلون

پیش از این گفته شده بود سکانس بوسیدن برد پیت توسط مارگو رابی یک ایده بداهه بود که مارگو آن را اجرا کرد. اما اخبار جدیدی منتشر شده که حقیقت ماجرا را بیان می کند. در واقع سکانس بوسیدن برد پیت در بابیلون ایده خود برد بود که نه در فیلمنامه وجود داشت و نه ایده بداهه مارگو رابی بود.

در طی مصاحبه ای با ولید علی، این مرد 59 ساله نمی خواست  فرصت بودن در کنار این بازیگر زیبای استرالیایی “مارگو” را از دست بدهد.

 زمانی که با برد مصاحبه شد او گفت:” نه این سکانس [در فیلمنامه نبود]. من آن را خواستم. می دانی، کی قرار بود دوباره این فرصت را داشته باشم؟ و ما آن را انجام دادیم.” در پایان این جمله برد خندید.

رابی قبل از اینکه پیت به شوخی بگوید که نلی (کاراکتر مارگو در بابیلون) احتمالاً ناقل چند بیماری مقاربتی (STD) است. توضیح داد: «می‌توانم اضافه کنم که نلی (شخصیت مارگو) پانزده نفر را در این فیلم می‌بوسد.»

Babylon به کارگردانی دیمین شزل شهرت لالا لند، برد و مارگو را در این فیلم همراه خود دارد.

برد و مارگو قبلا هر دو در فیلم روزی روزگاری در هالیوود به کارگردانی کوئنتین تارانتینو در کنار یکدیگر بودند. اما قبل از فیلم بابیلون هرگز در نقش کاراکترهای مقابل هم بازی نکردند.

Babylon مملو از مهمانی‌های وحشیانه است و رفتارهای غیراخلاقی زیادی دارد که عمدتاً شامل شخصیت مارگو می‌شود. گفته می‌شود از فیلم اصلی «این دختر» کلارا بو الهام گرفته شده است.

بوسیدن برد پیت در بابیلون

ایده مارگو

مارگو در ابتدای ماه هنگامی که در یک مصاحبه با E فاش کرد. که سکانس بوسیدن برد پیت در بابیلون را خودش به صورت بداهه انجام داده است. این سکانس در فیلمنامه نبود. اما من فکر کردم: “دیگر کی این فرصت را پیدا می کنم که برد پیت را ببوسم؟ من فقط می خواهم آن را انجام دهم.”

مارگو با تام آکرلی ازدواج کرده است که با او شرکت تولید کننده LuckyChap Entertainment را تأسیس کرد.

Babylon با بازیگرانی شامل دیگو کالوا، ژان اسمارت، توبی مگوایر و لی جون لی در تاریخ 12 ژانویه 2023 در استرالیا اکران می شود.

منبع Dailymail

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 1 =