لیدی گاگا در اسکار اجرا نخواهد کرد

لیدی گاگا در اسکار

گلن وایس تهیه کننده و مجری برنامه اسکار این خبر را تایید کرد که لیدی گاگا در اسکار اجرا نخواهد کرد. لیدی گاگا که چهارمین نامزدی حرفه ای خود را برای آهنگ “Top Gun: Maverick” به نام “Hold My Hand” را به دست آورد. در کنفرانس مطبوعاتی تیم خلاق در بعدازظهر چهارشنبه اعلام کرد که در مراسم اسکار اجرا نخواهد کرد.

وایس گفت: “ما هر پنج نامزد را دعوت کردیم. ما رابطه خوبی با لیدی گاگا داریم. او در حال حاضر در وسط فیلمبرداری یک فیلم است. در اینجا، ما صنعت سینما و آنچه را که برای ساختن یک فیلم لازم است را گرامی می داریم. به نظر می رسد که لیدی گاگا برنامه کاری فشرده ای داشته باشد. بنابراین لیدی گاگا در اسکار اجرا نخواهد کرد.”

سایر نامزدهای بهترین آهنگ اورجینال امسال در مراسم اسکار برای اجرا تایید شدند منهای گاگا. در سنت اسکار (بیشتر سال ها)،تمام آهنگ های نامزد شده در طول مراسم خوانده می شوند. امسال قرار است ریانا («Lift Me Up»)، سوفیا کارسون و دایان وارن («Applause»)، استفانی هسو، دیوید برن و سون لوکس («This Is a Life») و راهول سیپلیگونج و کاالا بهیراوا («Naatu Naatu») اجرا داشته باشند.

لیدی گاگا در اسکار

فیلم جوکر 2

در حال حاضر گاگا در میانه فیلمبرداری «Joker: Folie à Deux» است. کارگردان تاد فیلیپس اولین تصویر از این ستاره را در نقش هارلی کویین در روز ولنتاین در مقابل بازیگر «جوکر» واکین فینیکس به اشتراک گذاشت. او ظاهراً در نقش یک روانپزشک نسخه خود از شخصیت دی سی کامیکس را بازی می‌کند. برادران وارنر این فیلم را در تاریخ 9 اکتبر 2024 پنج سال پس از اکران اولین فیلم در سینماها اکران خواهد کرد.

هنگامی که او نامزد شد. گاگا به رسانه های اجتماعی رفت تا قدردانی خود را به اشتراک بگذارد. او نوشت: «از آکادمی بسیار متشکرم که آهنگ «Hold My Hand» را امسال برای اسکار نامزد کرد! نوشتن این آهنگ برای فیلم Top Gun: Maverick تجربه ای عمیق و قدرتمند بود که هرگز فراموش نمی کنم.”

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + چهار =