شکایت پدر جفری دامر از نتفلیکس

جفری دامر

طبق اخبار تلویزیون مووی 21 پدر 86 ساله جفری دامر، یعنی لیونل دامر، در حال بررسی شکایت از نتفلیکس به دلیل دو برنامه موفق این شبکه درباره پسر بدنامش است.

به گفته سرپرستش Dahmer Sr می گوید که هرگز در مورد سریال محبوب نتفلیکس Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story که در ماه سپتامبر منتشر شد با او تماس گرفته نشد.

او همچنین متاسف است که نتفلیکس هرگز از او برای استفاده از نوارهای ضبط شده از تیم حقوقی پسرش برای سایر مستندهای جفری دامر به نام Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes که در اوایل این ماه منتشر شد، درخواست نکرد.

هر دو سریال طرز فکر جدیدی را نسبت به جفری دامر، قاتل زنجیره‌ای که بین سال‌های 1978 تا 1991 حدود 17 پسر و مرد را به قتل رساند، برانگیختند. قاتل در پرتو نمایش‌های جدید بسیار محبوب شده است. مردم برای هالووین لباس او را می‌پوشند.

جفری دامر

زندگی لیونل دامر

لیونل دامر در روستایی اوهایو زندگی می کند. در این گزارش آمده است که او از زمان انتشار سریال نتفلیکس از صحبت کردن امتناع کرده است. اما بنا به گزارش ها از آنجایی که طرفداران پسرش در ملک او حاضر شده اند لیونل چندان از این موضوع راضی نیست.

دستیار دامر به سان گفت که با توجه به این جنون ناگهانی تصمیم گرفته است خود را برای محافظت مسلح کند. او به آن رسانه گفت که «از همه چیزهایی که من شخصاً دیده‌ام و شاهد آن بوده‌ام. با لیونل در مورد هیچ یک از این برنامه‌ها در نتفلیکس تماسی گرفته نشده است.

او گفت: «من شخصاً با چند وکیل صحبت کرده‌ام. با ناشر او نیز به دلیل هرج و مرج‌هایی که در جریان است و داستان‌هایی که دیده‌ایم، در این مورد صحبت کرده‌ایم.

لیونل و وکیلش در حال جمع‌آوری اطلاعات و بررسی شکایت احتمالی علیه تیم سازنده یا احتمالاً نت‌فلیکس هستند. و افزودند: «به هیچ وجه به سلامت لیونل توجهی نمی‌شود.» لیونل دامر پیش از این پس از دستگیری پسرش در سال 1991 به دلیل قتل های فجیع، در کانون توجه ملی قرار داشت.

او در سال 1994 خاطرات خود را با عنوان «داستان یک پدر» درباره جفری دامر منتشر کرد. درست چند ماه قبل از اینکه دامر توسط هم زندانی کریستوفر اسکارور در زندان به ضرب گلوله کشته شود. او در این کتاب گفت که چگونه قبل از دستگیری هیچ تصوری از قاتل بودن پسرش نداشت.

منبع Decider

آخرین مطالب

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =