افشای رابطه ی عاشقانه ی چینینگ تیتوم و زوئی کراویتز

تائید رابطه ی زوئی کراویتز و چینینگ تیتوم. یک منبع داخلی از جدی بودن این رابطه خبر میدهد.

یک منبع محرمانه با Hollywoodlife گفتگو میکند. ستاره ی The Btaman و Magic Mike با یکدیگر خوشبختن.

یک زوج سوپر استار، که رابطه شون رو واقعا خصوصی نگه داشتن، کاملا شیفته و شیدای همدیگه ان و خودشون رو “بهترین دوست” همدیگه میدونن.
در حالیکه Chaning Tatum و Zoe Kravitz نهایت تلاششون رو کردن که رابطه شون رو از دوربین های رسانه ها دور کنند، این تلاش ها فقط باعث شده بهم دیگه نزدیک تر بشن. بعد از ماه ها حدس و گمان درباره ی جزئیات و نوع رابطه این دو، یک منبع داخلی منحصرا به Hollywoodlife گفته که بازیگر ۴۲ ساله Magic Mike و ستاره ی ۳۳ ساله The Batman، در مورد رابطه شون خیلی جدی هستن.

Chaning Tatum و Zoe Kravitz بر روی فرش قرمز مت گالا


این منبع اضافه کرد:
“رابطه چینینگ و زوئی خیلی جدیه و اونها با همدیگه خیلی خوشحالن. اونها کاملا غرق در رابطه عاشقانه شون هستن و اوقات فراقتشون رو تا جای ممکن با همدیگه میگذرونن. بعضی ها ممکنه فکر کنن اونها بهم نمیان یا بعیده با هم باشن، ولی در واقعیت اونها خیلی بیشتر از چیزی که مردم فکر میکنن با هم تفاهم دارن”
این فرد اضافه کرد: ” این زوج کاملا روی زندگی کاری خودشون تمرکز کردن و رابطه شون واقعی و به دور از تجملاتیه که طرفدارها ممکنه از همچین ستاره هایی که اسمشون تو هالیوود بزرگه توقع داشته باشند”
” اونها خیلی اهل گشت و گذار شبونه یا اینکه همه اش پارتی برن نیستن. زوئی و چینینگ جفتشون عاشق موسیقی ان و اینکه شبها تو خونه ریکلس کنن و یه فیلم خوب ببینن. دوستهاشون معتقدن اونها برای همدیگه عالی ان چون بهترین دوست همدیگه ان”

این زوج در طول انتخاب کست برای اولین پروژه ی کارگردانی زوئی برای فیلم “Pussy Island” که چینینگ به عنوان نقش اصلی در اون بازی میکنه با همدیگه آشنا شدن. مثل خیلی از زوج های دیگه که رابطه شون در طول یک پروژه کاری جرقه خورده، این زوج هم خیلی زود خودشون رو سوار بر یک قایق در یک مسیر مشترک دیدن.
یک منبع دیگه هم محرمانه به HollywoodLife گفته که این زوج از همون برخورد اول بینشون یک جرقه عاشقانه زده شده. این منبع در ادامه گفت:
“کار کردنشون روی فیلم زوئی (Pussy Island) خیلی خوب بود چون هدف مشترکی داشتن و Chaning واقعا توی فیلم ترکوند، چینینگ همه اش از کار زوئی تعریف میکرد و میگفت که اون چقدر با استعداده”


این منبع اضافه کرد: “وقتی اونها با همدیگه جور شدن مردم فکر کردن که فقط یه رابطه زودگذر و برای وقت گذروندنه ولی به نظر میرسه اونقد عمیق تر و جدی تر از این باشه، جوری که انگار عاشق همدیگه ان”

منبع: Hollywoodlife

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =