کریس همسورث برای قسمت بعدی ثور؛ دیگر بدنی با عضلات حجیم نمی خواهم

کریس همسورث

کریس همسورث برای فیلم Thor: Love and Thunder مورد نقد  آزار و اذیت قرار بسیاری قرار گرفت. کریس برای حضور بعدی خود در MCU دیگر تصمیم ندارد تا بدن خود را حجیم تر و عضلاتی کند.

کریس همسورث نمی‌خواهد هر زمان که در دنیای سینمایی مارول نقش ثور را ایفا می‌کند مانند فیلم Thor: Love and Thunder، بدنی با عضلات داشته باشد. همسورث از زمانی که نقش خدای رعد و برق را برعهده گرفت، به طور معمول بدن خود را تغییر داد تا مانند یک آزگادری کامل باشد. نقش ثور در Thor: Love and Thunder باعث شد که کریس بدنی حجیم و عضلانی را برای این فیلم اماده کند.

پس از کاهش وزن ثور در فیلم Avengers: Endgame او دوباره مجبور شد برای قسمت بعدی ثور بدن خود را تغییر دهد تا به ظاهر مورد نظر کارگردانان برای فیلم نزدیک شود.

کریس همسورث

همسورث برای بازی در نقش Thor in Love and Thunder عضلانی تر از همیشه شد. این موضوع در طول مراحل فیلمبرداری مشهود بود. زیرا عکس های پشت صحنه نشان می داد که او چقدر بدن عضلانی و حجیمی پیدا کرده است. در واقع ثور در این فیلم نیاز بود که بدن خداگونه و بی نقص خود را نشان دهد. کل روند فیلم بر بدن عضلانی کریس همسورث 39 ساله تاکید داشت.

اما در حال حاضر به نظرمی رسد که حفظ سطوح جدید تناسب اندام در Thor: Love and Thunder یا حتی فراتر از آن چیزی نیست که Hemsworth بخواهد برای حضور در قسمت های بعدی Thor در MCU انجام دهد.

صحبت های همسورث

به عنوان بخشی از اکران Thor: Love and Thunder’s  مارول استودیو یک مستند پشت صحنه برای این فیلم منتشر کرد. این مستند شامل مصاحبه با بسیاری از چهره های کلیدی در این فیلم بود. همانطور که این مصاحبه  توسط The Direct به اشتراک گذاشته شده است. این فیلم شامل بخشی است که در آن همسورث در مورد اینکه چگونه برای Thor: Love and Thunder حجم عضلات زیادی به دست آورده صحبت می کند. به گزارش مووی 21 این بازیگر اکنون اعتراف کرده که نمی‌خواهد هر زمان که مارول از او درخواست کرد تا بدن خود را به نمایش بگذارد، این کار را انجام دهد. همسورث می گوید:

هر بار که شخصیتی را بازی کردم. عضله و بدن خود را برای آن کاراکتر آماده می کنم. بعد از مدتی برای بازی در یک نقش و یا شخصیت دیگر باید دوباره حجم و عضلات خود را از دست بدهم. بدن دارای حافظه عضلانی است. اینکه بخواهم به صورت مداوم بدن عضلانی بسازم و دوباره کاهش وزن را انجام دهم، سخت است. من 12 ماه زمان داشتم تا یک بدن حجیم بسازم. باید وزنم را خیلی بالا میبردم و برای اینکار فقط تمرین کردم. اما حالا میتوانم تمرینات و ورزش های متفاوت تری مانند شنا و یا ورزش های رزمی را انجام دهد. آماده کردن بدنم برای فیلم ثور یک پروژه سرگرم کننده بود. اما در عین حال خسته کننده وسخت نیز بود و بدن من کم کم در حال آسیب دیدن بود. نمیدانم شاید پیر شدم. اما دیگر تصمیم ندارم برای بازی در نقش ثور دوباره بدنی حجیم و عضلانی بسازم.

کریس همسورث

شاید پس از این صحبت های همسورث بسیاری از افراد فکر کنند که او می‌خواهد برای قسمت های بعدی ثور یک سایز و بدن نرمال و معمولی  داشته باشد. در واقع چنین نیست او نمی خواهد دوباره وارد چالش افزایش وزن و حجم و عضلات بدن شود. دیگر نمی خواهد عضلات فوق العاده حجیمی را بسازد. در عوض او می‌خواهد ماهیچه‌های ثور را کمی کاهش دهد. احتمالاً ظاهر او در آینده مانند ظاهر ثور در فاز 2 یا فاز 3 خواهد شد. فاز 5 یا پروژه فاز 6 او در  آینده مشاهده خواهید نمود.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =