تریلر فیلم No Hard Feelings 2023 با بازی جنیفر لارنس

تریلر فیلم No Hard Feelings 2023

تریلر فیلم No Hard Feelings 2023 منتشر شد. بدون احساسات سخت (No Hard Feelings) یک فیلم کمدی آمریکایی در آستانه بلوغ به کارگردانی جین استاپنیتسکی بر اساس فیلمنامه ای است که او با همکاری جان فیلیپس نوشته است. جنیفر لارنس تهیه کننده و در کنار اندرو بارت فلدمن نقش آفرینی می کند. متیو برودریک، لورا بنانتی، ناتالی مورالس، اسکات مک آرتور و ایبون ماس باکراک در نقش های مکمل ظاهر می شوند.

داستان این فیلم در ایالت نیویورک اتفاق می افتد، جایی که «مدی» یک آگهی را پیدا می کند که در آن مادری درخواست دارد یک زن پیش از این که پسرش به دانشگاه برود با او به سر قرار عاشقانه برود و مدی که به شدت نیاز به پول دارد این درخواست را قبول می کند. No Hard Feelings قرار است در تاریخ 23 ژوئن 2023 توسط Sony Pictures Releasing در ایالات متحده اکران شود.

 

داستان فیلم

داستان فیلم در مونتاک نیویورک می گذرد. جایی که مدی یک راننده تحویل 30 ساله که پس از بازپس گیری ماشینش با ورشکستگی روبرو می شود. یک پست کریگزلیست از دو والدین را می پذیرد که می ترسند پسر نوجوانشان به یک گوشه نشین تبدیل شود. در ازای یک ماشین جدید، او موافقت می‌کند که «دوست دختر» پسرش شود و به او کمک کند تا به عنوان یک مرد خودش را پیدا کند.

تریلر فیلم No Hard Feelings 2023 :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =