انتشار پوستر شخصیت های Ant-Man 3 ؛ بازیگران در قلب قلمرو کوانتومی

پوستر شخصیت های Ant-Man 3

مارول استودیوز پوستر شخصیت های Ant-Man 3 را منتشر کرد. پوسترها قهرمان ما، خانواده مبارزش، تبهکار بد بزرگ کانگ فاتح، یک شخصیت مرموز روی کریلار را نشان می دهند. پوستر شخصیت های Ant-Man 3 استودیو مارول در حالی منتشر شد که طرفداران اولین نمایش این فیلم را در 17 فوریه پیش رو دارند و با نمایش این فیلم فاز 5 مارول رسما آغاز می شود.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 در پوستر شخصیت ها طرفداران پیش نمایشی از پل راد، اوانجلین لیلی، کاترین نیوتون، جاناتان میجرز، میشل فایفر، مایکل داگلاس و بیل مری در شخصیت های آماده برای نبرد را مشاهده می کنند. پوسترها قهرمانان و تبهکاران ما را با ظاهری باشکوه و ترسناک نشان می‌دهند. در حالی که پس‌زمینه هر شخصیت با جنب و جوشی از رنگ‌هایی که قلمرو کوانتومی را تشکیل می‌دهند به تصویر کشیده شده است. هر پس زمینه تصاویر متفاوتی از هر شخصیت در صحنه های مختلف را نشان می دهد.

پوستر شخصیت های Ant-Man 3

سفر جدید اسکات لنگ

پیتون رید کارگردان Ant-Man and The Wasp: Quantumania گفته بود که می‌خواهد اسکات لنگ به عنوان یک قهرمان جدی گرفته شود و اضافه کرد که این تغییر با Quantumania آغاز خواهد شد. رئیس مارول کوین فایگی اضافه کرد که Quantumania فاز پنجم را آغاز خواهد کرد تا Ant-Man در جلوی سکوی سینمایی مارول قرار بگیرد. در این قسمت از فرنچایز اسکات لنگ در مقابل یکی از بزرگترین شرورهای دنیای سینمایی مارول کانگ فاتح قرار خواهد گرفت. و این بار ممکن است زندگی دخترش در دنیایی که او حضور ندارد، در خطر باشد. دنیایی که توسط شروری که با او می جنگد اداره می شود. با قضاوت از پوسترهای شخصیت های منتشر شده، مارول به وعده خود مبنی بر تغییر فرنچایز Ant-Man پایبند است.

حتی در حالی که مارول برای فیلم آینده تبلیغ می کند. اطلاعات کمی در مورد انتظارات از فیلم وجود دارد.

Ant-Man and The Wasp: Quantumania در تاریخ 17 فوریه اکران می شود و دوره سلطنت Kang را برای Avengers: The Kang Dynasty که برای اکران در سال 2025 در نظر گرفته شده است، تنظیم می کند. انتظار می رود Kang’s Reign یک راه اندازی برای فاز 5 و فاز 6 باشد. پوستر شخصیت های Ant-Man 3 جدید را در زیر مشاهده کنید:

پوستر شخصیت های Ant-Man 3

~~

پوستر شخصیت های Ant-Man 3

~~

پوستر شخصیت های Ant-Man 3

~~

پوستر شخصیت های Ant-Man 3

~~

پوستر شخصیت های Ant-Man 3

~~

پوستر شخصیت های Ant-Man 3

~~

پوستر شخصیت های Ant-Man 3

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =