تریلر سریال Party Down فصل سوم

تریلر سریال Party Down

تریلر سریال Party Down منتشر شد. Party Downیک کمدی آمریکایی است که توسط جان انبوم، راب توماس، دن اتریج و پل راد ساخته و نوشته شده است که در سال‌های 2009 و 2010 از شبکه Starz در ایالات متحده پخش شد.

Starz در 30 ژوئن 2010 Party Down را لغو کرد. در حالی که این نمایش مورد استقبال منتقدان قرار گرفت. رتبه‌بندی Nielsen آن بسیار پایین بود. اعتقاد بر این بود که از دست دادن جین لینچ وعوامل دیگری در تصمیم گیری برای پایان دادن به سریال کافی بودند. در نوامبر 2021احیای شش قسمتی این سریال توسط شبکه دستور داده شد. فصل سوم قرار است در 24 فوریه 2023 پخش شود. فصل اول این سریال از «راتن تومیتوز» امتیاز ۸۷ درصد و فصل دوم امتیاز ۱۰۰ درصد دریافت کرده است

 

داستان سریال

اعضای یک گروه پذیرایی لس‌آنجلس را دنبال می‌کند. اسکات بازیگر نقش «هنری پولارد» است. بازیگری شکست‌خورده که پس از کناره‌گیری از این حرفه به «Party Down» بازگشته است. «کن مارینو» نقش «رونالد وین» را بازی می‌کند، رهبر مغرور گروه که به الکل و مواد مخدر معتاد است. «لیزی کپلان»، «رایان هانسن»، «مارتین استار»، «جنیفر کولیج»، و «مگان مولالی» دیگر بازیگران این سریال بودند و «جی.کی. سیمونز» و «کریستن بل» نقش‌های کوتاهی بازی کردند.

استارز فصل سوم « Party Down» را در قالب شش اپیزود تولید کرده و ۲۴ فوریه پخش می‌کند.

تریلر سریال Party Down

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =