تریلر فیلم 2023 Dalíland با بازی بن کینگزلی

تریلر فیلم 2023 Dalíland

تریلر فیلم 2023 Dalíland منتشر شد. دالی‌لند (Dalíland) فیلمی محصول سال ۲۰۲۲ و به کارگردانی ماری هرون است. در مورد ازدواج طوفانی نقاش سالوادور دالی و همسر و موزه‌اش، گالا، در سال‌های پایانی زندگی‌شان در دهه 1970 به کارگردانی مری هارون، بر اساس فیلمنامه‌ای از جان سی والش است. بن کینگزلی، باربارا سوکووا، ازرا میلر، کریستوفر برینی، الکساندر بایر، آویتال لووا، روپرت گریوز، آندریجا پژیک، سوکی واترهاوس و مارک مک کنا در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۲۲ در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۲ داشت. نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد. کارگردانی این فیلم بر عهده «ماری هرون» کارگردان کانادایی می باشد که از دیگر آثار او می توان به فیلم روانی آمریکایی (American Psycho 2000) اشاره کرد.

این فیلم به زندگی سالوادور دالی می‌پردازد.

 

داستان فیلم

در سال ۱۹۷۳، یک دستیار گالری جوان وارد یک ماجراجویی وحشیانه در پشت صحنه های هنر می شود. تا به سالوادور دالی سالخورده و نابغه کمک کند تا برای یک برنامه بزرگ که قرار است در نیویورک برگزار شود کمک کند. همچنین به نظر می رسد که این فیلم به ازدواج پرآشوب این هنرمند نیز می پردازد.

این فیلم قرار است در تاریخ ۹ جوئن سال ۲۰۲۳ اکران خودش را در سینما ها آغاز کند.

تریلر فیلم 2023 Dalíland :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =