بلیک لایولی و رایان رینولدز در انتظار فرزند چهارم شان هستند!

بلیک لایولی و رایان رینولدز که یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین زوج های هالیوود هستند و ازدواج بسیار موفقی داشته اند اکنون از فرزند چهارم خود خبر میدهند...
بلیک لایولی رایان رینولدز


این زوج در حال حاضر والدین سه دختر به نام های جیمز 7 ساله، اینز 5 ساله و بتی 2 ساله هستند. مووی 21 گزارش میدهد:


بلیک لایولی، ستاره 35 ساله سریال Gossip Girl، باردار است و در انتظار فرزند چهارم خود از رینولدز است. این زوج در حال حاضر سه دختر دارند: جیمز 7 ساله، اینز 5 ساله و بتی 2 ساله.

بلیک در دهمین اجلاس سالانه زنان قدرت فوربس در روز پنجشنبه ظاهر شد. او یک لباس کوتاه آستین بلند پولک دار پوشیده بود که برآمدگی نوزادش را کاملا نشان میداد.


در ماه دسامبر، ستاره 45 ساله ددپول درباره اهمیت گذراندن وقت با فرزندانش صحبت کرد و اشاره کرد که این یکی از عوامل اصلی تصمیم او برای استراحت گرفتن از بازیگری بوده است.

رینولدز در گفتگو با سردبیر ارشد LinkedIn News در مورد “تعطیلات” خود گفت:

“بزرگترین چیز برای من، و می دونم که شما هم بچه دارید، اینه که نمی خوام این زمان با بچه هام رو از دست بدهم. “

بلیک لایولی رایان رینولدز
بلیک لایولی رایان رینولدز در هالیوود بسیار محبوب هستند


رینولدز بعداً گفت که او به سادگی می‌خواهد “مانند یک انسان عادی زندگی کند” و گفت:

“می‌خوام بچه‌ها برنامه‌ای کاملاً عادی داشته باشند. برای سال های زیادی بلیک فیلم بازی میکرد، من کار نمیکردم و من با بچه ها بودم و بالعکس. ما یه جوری معامله می کردیم. واقعاً هرگز همزمان کار نمی کردیم. اما همیشه دور بودیم. برای همین بچه ها هم دور بودند.”


رینولدز در ادامه توضیح داد که “سبک زندگی او با بزرگتر شدن فرزندانشان چالش برانگیز شده است.”
و توضیح داد: “الان که آنها به مدرسه میرن، تا حدودی برنامه ریزی معمولی دارند. من فکر می کنم این برای رشدشون خیلی مهمه و من واقعا از اینکه الان پدرم لذت می برم.”

رینولدز در یکی از جدید ترین اخبار سلبریتی ها گفت: “من عاشق صبح ها بردنشون به مدرسه ام، دوست دارم برسونم شون.” ” عاشق اینم که ساعاتی بین این دو وقت دارم تا روی چیزهایی تمرکز کنم که واقعاً بهشون علاقه دارم مثل MNTN، عین جادو میمونه.”

رینولدز و لایولی از سال 2010 که با همدیگر آشنا شدند و در فیلم Green Lantern با هم بازی کردند، با هم بودند و در سال 2012 ازدواج کردند.

منبع: People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − دو =