زوئی کراویتز سرنوشت سریال Big Little Lies را فاش کرد

Big Little Lies

زوئی کراویتز امید طرفداران Big Little Lies را در هم شکست. زوئی اخیراً فاش کرد که سریال HBO پس از دو فصل و جوایز بی‌شمار “متأسفانه تمام شده است”.

پس از اینکه یکی از طرفداران از زوئی کراویتز پرسید که آیا Big Little Lies برای فصل دیگری بازخواهد گشت؟ این بازیگر سرنوشت این سریال پرطرفدار پایان آن را فاش کرد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 او در یک ویدیوی TikTok که توسط GQ ارسال شده بود، پاسخ داد: «فکر نمی‌کنم باشد». ما در مورد ساخت فصل سوم زیاد صحبت کردیم و متأسفانه ژان مارک والی کارگردان باورنکردنی ما سال گذشته درگذشت و من نمی‌توانم بدون او ادامه دهم.» «او واقعاً رویاپرداز آن نمایش بود.»

Big Little Lies

سریال Big Little Lies بر اساس رمانی به همین نام در سال 2014 توسط لیان موریارتی ساخته شد و از شبکه HBO پخش شد. علاوه بر کراویتز بازیگران دیگری در این سریال حضور داشتند که شامل: ریس ویترسپون، نیکول کیدمن، شایلین وودلی و لورا درن در نقش پنج زن در مونتری، کالیفرنیا بودند که درگیر احقیقات مربوط به قتل شدند.

فصل اول که در ابتدا به عنوان یک مینی سریال ارائه شد 16 نامزدی جایزه Primetime Emmy دریافت کرد و برنده 8 جایزه شد. از جمله سریال های محدود برجسته، یک جایزه کارگردانی برای Vallée و جوایز بازیگری برای Kidman، Dern وAlexander Skarsgård.

منبع Eonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سه =