استفن گریف بازیگر The Crown و Blake’s 7 در سن 78 سالگی درگذشت


استفن گریف، بازیگر بریتانیایی که در سریال هایی مثل Blake’s 7, Citizen Smith و Eastenders در کنار سریال محبوبی چون The Crown بازی کرده بود درگذشت. آخرین اخبار هالیوود را در مووی 21 دنبال کنید…


نماینده ی گریف خبر فوت این بازگیر رو در توییتر اعلام کرد. دلیل مرگ در این خبر ذکر نشده بود. استفن گریف 78 ساله بود. دوران کاری دور و دراز گریف شامل کار کردن در تئاتر، سینما و تلویزیون بود. UK Press در گزارشی نوشت که استفن در هارتفورد شایر به دنیا اومد و در آکادمی سلطنتی هنر های درام تحصیل کرد. اون تبدیل به یکی از اعضای کمپانی تئاتر ملی در Old Vic و Southbank شد.


استفن که در دهه های 1960 و اوایل 1970 بر روی صحنه تئاتر میدرخشید، به آرامی وارد دنیای تصویر شد و نقش فرمانده فضایی، تراویس را در سریال علمی ماجراجویی Blake’s 7 بازی کرد.
سریال از 1978 تا 1981 ادامه داشت و بازیگرانی چون گارنث توماس، پاول دارو، مایکل کیتینگ و سالی کنی وت در اون بازی میکردند.


گریف همچنین در سریال هایی چون Citizen Smith، Tales of the Unexpected, Doctors, Coronation Street, The Bill و EastEnders بازی کرده بود. گریف همچنین در یک قسمت سریال Heart to Heart و مینی سریال The Last Days of Pompeii برای شبکه ABC بازی کرده بود. اخیرا، در سریال Alienist و فصل چهارم سریال The Crown در نقش سخنگوی کاخ به اسم برنارد ودرهیل بازی کرده بود.


دیگر آثار او شامل The Woman in Gold در سال 2015، Casanova و The Upside of Anger در سال 2005 و Spartan در سال 2004 است.


یک بیانیه از نمایندگان او در مجمع میشل بریدمن نوشته:” با اندوهی عمیق درگذشت موکل عزیزمان، استفن گریف رو اعلام میکنیم. شدیدا دلتنگ او میشویم و برای خانواده و دوستانش طلب صبر میکنیم.”

منبع: Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نوزده =