ممکن است MCU جایی برای Cable قهرمان Deadpool 2 نداشته باشد

Cable قهرمان Deadpool 2

شاید فیلم‌های X-Men به دنیای سینمایی مارول متصل نبودند. اما تمام تلاش خود را کردند تا سطح ارتباط خود را حفظ کنند. این منجر کار به ایجاد گروه هایی مانند مردان ایکس و جهش یافته های جدید شد که تا حدودی با شخصیت هایی مانند ددپول ارتباط برقرار کردند. اما به نظر می رسد مارول و فیلم ددپول 3 دیگر جایی برای Cable قهرمان Deadpool 2 نداشته باشد.

هر چند این روابط هرگز بازدهی نداشتند. اما این موضوع در Deadpool 3 با وارد کردن شخصیت های دیگر ادامه دارد. که شامل بازگشت Dopinder و Blind Al و همچنین هیو جکمن در نقش Wolverine می شود. اما در این میان هیچ صحبتی از حضور Cable قهرمان Deadpool 2 وجود ندارد و به نظر می رسد داستانی برای بازگشت این کاراکتر در فیلم وجود ندارد.

مانند کمیک ها، کیبل مردی خارج از زمان بود. اما در Deadpool 2 مشخص شد که او به آینده سفر کرده است تا مردی را که مسئول مرگ همسر و دخترش بوده است را پیدا کند و بکشد. این کار او را در مسیر برخورد با ددپول قرار داد و در نهایت با فهمیدن راه‌های دیگری برای تغییر آینده که مستلزم کشتن نیست، به پایان رسید. در حال حاضر به نظر می رسد که او به عنوان بخشی از بازیگران ددپول 3 باز نمیگردد.

Cable قهرمان Deadpool 2

MCU هنوز به کیبل نیاز ندارد

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 اولین حضور ددپول در دنیای بزرگتر مارول، مطابق با شخصیت اوست. زیرا او در حال حاضر بیش از هر کس دیگری در امکان سفر خودآگاه را دارد. در نتیجه، آزادی و خلاقیت بسیاری برای سفر در زمان دارد. با این حال، برای شخصیت‌های دیگر مانند کیبل، نیاز به توضیح عمیق‌تری در مورد سفر در زمان و تداوم وجود دارد که در بدترین حالت، منجر به تهاجم دیگری می‌شود.

برای شروع کیبل در کمیک ها به دلیل آینده ای ویران شده و دنیایی که توسط آخرالزمان اداره می شود وجود دارد. با این حال، MCU که به تازگی مفهوم خدایان مصر را بررسی کرده است. حتی به آخرالزمان نیز دست نزده است. با در نظر گرفتن تمام این موارد، نادیده گرفتن کیل می تواند پیامد های عظیمی برای مارول داشته باشد.

Cable قهرمان Deadpool 2

تئوری های بازگشت کیبل به مارول

هر چند که در حال حاضر Cable قهرمان Deadpool 2 در ددپول 3 حضور ندارد. اما ایده های زیادی وجود دارد که بتوان از حضور او در دنیای مارول استفاده کرد. اما این بدان معنا نیست که او نمی تواند بعداً معرفی شود. در واقع داستان او برای بازگشت در محل و جای مناسبی قرار داده شده است و می تواند به گسترش بیشتر MCU در فرصتی که زمانش برسد کمک کند. به عنوان مثال، وزارت کنترل خسارت قبلاً از پهپادها برای تعقیب خانم مارول استفاده کرده است. که اکنون به کیبل عنوان یک جهش یافته تایید شده است و ممکن است چنین داستانی برای او نیز در جریان باشد.. با در نظر گرفتن این موضوع، حداقل یک آینده بالقوه ایجاد می شود که می تواند شرایط را برای بازگشت Cable مهیا کند.

معرفی High Evolutionary در Guardians of the Galaxy Vol. 3 نشان می دهد که او ممکن است با ناتانیل اسکس ملاقات کرده باشد. کسی که کیبل را از خط زمانی خود در کودکی حذف کرد. در نتیجه بازگشت کیبل ممکن است با موضوعات پیچیده ای همراه باشد. اما در حال حاضر، بهترین راه برای اطمینان از موضوع بازگشت کیبل این است که مطمئن شوید ددپول از سفر خود جان سالم به در می‌برد. زمانی که این اتفاق بیفتد زمان برخاستن X-Men و داستان‌های آن‌ها برای شکل‌دهی آینده‌ای جدید برای  hsj MCU است که این خط داستانی به Cable مرتبط خواهد شد.

منبع CBR

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + ده =