تمدید سریال ونزدی برای فصل دوم توسط نتفلیکس

تمدید ونزدی برای فصل دوم

در کمال تعجب تمدید سریال ونزدی برای فصل دوم توسط نتفلیکس تایید شد.

فصل اول هشت قسمتی این سریال با محوریت شخصیت اصلی «خانواده آدامز» در 23 نوامبر عرضه شد. نتفلیکس مدت کوتاهی پس از آن اعلام کرد که این سریال رکورد جدیدی را برای بیشترین ساعت تماشای یک سریال انگلیسی زبان در هفته اول ثبت کرده است. این سریال با بیش از 1.2 میلیارد ساعت تماشا در 28 روز اول، به دومین سریال تلویزیونی انگلیسی زبان در نتفلیکس تبدیل شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز در این سریال بازی کرد. طبق توضیحات رسمی فصل اول، این سریال به «سال‌های دانشجویی ونزدی در آکادمی Nevermore» می‌پردازد. او تلاش می کند تا بر توانایی روانی در حال ظهور خود مسلط شود. همچنین کشتارهایی که توسط یک هیولا انجام می شود را متوقف کند. در پایان راز ماوراء طبیعی که 25 سال پیش پدر و مادرش را درگیر کرده بود را حل کند. همه اینها در حالی است که روابط جدید و بسیار پیچیده ونزدی با دوستانش در Nevermore در حال شکل گیری است.

تمدید ونزدی برای فصل دوم

عوامل ساخت سریال

همراه با اورتگا بازیگران فصل اول شامل گوئندولین کریستی، جیمی مک شین، پرسی هاینس وایت، هانتر دوهان، اما مایرز، جوی ساندی، نائومی جی اوگاوا، موسی مصطفی، جورجی فارمر، ریکی لیندهوم و کریستینا ریچی بودند. کاترین زتا جونز همچنین در نقش مورتیشیا آدامز در کنار لوئیس گازمن در نقش گومز و آیزاک اردونز در نقش پاگزلی ظاهر شدند.

آلفرد گاف و مایلز میلار سریال را توسعه دادند و در واقع از نویسندگان سریال بودند. تیم برتون چهار قسمت اول را کارگردانی کرد و همچنین تهیه کننده اجرایی سریال است.

گاف و میلار می‌گویند: «ساخت سریالی که با مردم سراسر جهان ارتباط برقرار کند، باورنکردنی بود. «از تمدید سریال ونزدی برای فصل دوم و ادامه سفر پر پیچ و خم ونزدی در فصل دوم هیجان زده هستم. ما نمی‌توانیم صبر کنیم تا به فصل جدید شیرجه بزنیم و دنیای رازآلود Nevermore را کشف کنیم. فقط باید مطمئن شوید که قبل از شیرجه زدن ونزدی استخر را خالی نکرده باشد.”

تیزر تمدید رسمی سریال Wednesday:

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 10 =