تاریخ انتشار سریال Wednesday اسپین آف خانواده آدامز فاش شد

سریال Wednesday

پوستر سریال wednesday نشان می‌دهد اسپین‌آف سریال خانواده آدامز تیم برتون دیرتر از آنچه برخی از مخاطبان انتظار داشتند به نتفلیکس می‌رسد.

به گزارش مووی 21 پوستر رسمی wednesday بالاخره تاریخ پخش سریال را فاش کرد و این زمانی نیست که مخاطبان انتظار داشته باشند. اسپین آف خانواده آدامز نتفلیکس توسط تیم برتون که استاد ماجراهای عجیب و غریب ساخته شده است .

این سریال wednesday نوجوان خانواده آدامز را در آکادمی عجیب و غریب Nevermore برای طردشدگان قرار می دهد. شخصیت اصلی جنا اورتگا باید روابط جدید، معمای قتل خیره کننده و توانایی های روانی نوظهور خود را در این داستان دوران بلوغ که در افسانه خانواده آدامز اتفاق می افتد، هدایت کند.

سریال Wednesday

تا به امروز تلاش های بازاریابی نتفلیکس برای wednesday پروژه جدید برتون با موفقیت رو به رو شده اند. خانواده جدید آدامز ، لوئیس گازمن در نقش گومز، کاترین زتا جونز در نقش مورتیشیا و آیزاک اوردونز در نقش پاگزلی سر و صدایی ایجاد کرد که واکنش طرفداران را در رسانه‌های اجتماعی به همراه داشت. تریلر نهایی چهارشنبه تا حد زیادی شک مخالفان را در مورد انتخاب اورتگا برطرف کرد و این شخصیت را شبیه به نسخه نمادین دهه 90 کریستینا ریچی به تصویر کشید.

تنها یک ماه پس از رونمایی از اولین تریلر، نتفلیکس پوستر رسمی چهارشنبه را منتشر کرد. نمایش اسپین‌آف خانواده آدامز در 23 نوامبر، درست یک روز قبل از عید شکرگزاری، در پلتفرم استریم پخش خواهد شد. پوستر به سبک گوتیک طراحی شده است.

انتشار سریال Wednesday

مهمترین نکته از پوستر چهارشنبه جدید نتفلیکس این است که نمایش درست قبل از تعطیلات ملی بزرگ منتشر می شود. اما این تاریخی نبود که طرفداران انتظار آن را داشتند. فضای وهم‌آور سریال و عناصر ترسناک بیشتر با هالووین مطابقت دارد. اما چهارشنبه تقریبا یک ماه بعد منتشر می‌شود. در حالی که چهارشنبه اورتگا دارای هاله ای وحشتناک برای ترسناک ترین ماه سال است. همانطور که ظاهر تیره او در پوستر نشان می دهد. نتفلیکس ایده های دیگری در مورد پخش سریال دارد. برنامه انتشار ماه اکتبر این پلتفرم در حال حاضر مملو از پروژه‌های ترسناکی مانند The Midnight Club، Cabinet of Curiosities، و Wendell & Wild است.

سریال Wednesday

چالش دیگر در فیلم اصلی نتفلیکس یعنی مدرسه خیر و شر است. که از نظر زیبایی شناسی و داستان شبیه چهارشنبه است و هر دو حول محور یک قهرمان زن نوجوان است که به یک آکادمی برای دانش آموزان غیرمتعارف می پیوندد. در نهایت اکران فیلم نمی‌تواند تأثیر قانونی بر تاریخ نمایش روز چهارشنبه چهارشنبه داشته باشد. اما شباهت‌ها غیرقابل انکار هستند. در نهایت زمان نشان خواهد داد که آیا استراتژی پخش کننده به ثمر می رسد یا طرفداران ژانر به دلیل فرصت از دست رفته در اولین نمایش چهارشنبه در 23 نوامبر علاقه خود را از دست می دهند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =