فیلم Blade از MCU دارای رتبه R خواهد بود

فیلم Blade از MCU

فیلم Blade از MCU رتبه R را دریافت می‌کند. که نشان می‌دهد این استودیو حاضر است ریسک‌های بیشتری را بپذیرد و به تیم‌های خلاق خود آزادی بیشتری بدهد تا بتوانند پروژه ها را ب جذابیت بیشتری ارائه دهند. این دومین فیلم مارول با رتبه R است. رتبه R امکان داستان سرایی جذاب و بالغ را فراهم می کند و برای بینندگان خسته از فیلم های خانواده پسند MCU جذاب است. زیرا می توانند هیجان بیشتری را در فیلم تجربه نمایند.

موفقیت فیلم‌های ابرقهرمانی با رتبه R مانند ددپول و جوکر ثابت می‌کند که با وجود اینکه مخاطبان جوان‌تر را هدف قرار نمی‌دهند. همچنان می‌توانند در باکس آفیس عملکرد خوبی داشته باشند. و برای استودیو سود خوبی را به ارمغان بیاورند.

طبق اخبار کمیک مووی 21 کارگردان Yann Demange تایید کرد که فیلم Blade از MCU رتبه R را دریافت خواهد کرد. مشکلات تولید زیادی در مورد تلاش‌های خلاقانه پشت فیلم Blade جدید مارول وجود دارد. راه‌اندازی مجدد داستانی که شکارچی خون آشام معروف را به MCU خواهد آورد. این شخصیت ابتدا توسط وسلی اسنایپس به تصویر کشیده شد. اما اکنون ماهرشالا علی قرار است نقش اصلی فیلم Blade را ایفا نماید. در حالی که تصمیم کوین فایگی بر این موضوع که Deadpool 3 اولین فیلم با درجه R در MCU خواهد بود، قاطعانه باقی مانده است. به نظر می‌رسد که فیلم دوم نیز عقب نشینی نخواهد کرد.

فیلم Blade از MCU

رتبه R

در مصاحبه ای جدید Demange در مورد Blade صحبت کرد که اخیراً در اخبار منتشر شده بود و گزارش هایی مبنی بر اینکه فیلم به دلیل نارضایتی از فیلمنامه با یک بازسازی خلاقانه مواجه شده است. در حالی که مدیر Lovecraft Country جزئیات را مبهم نگه داشت. او فاش کرد که Blade رتبه R را دریافت می کند و گفت: “آنها R را به من دادند که بسیار مهم است.” دمانگ در ادامه گفت که از همکاری با علی هیجان زده است و این بازیگر می تواند جنبه خشن تری را برای این نقش نشان می دهد که هنوز دیده نشده است. و بدون شک ایده جذابی خواهد بود که طرفداران عاشق آن می شوند.

برای Blade ما قرار است از آن لذت ببریم. زیرا ماهرشالا بازیگر بسیار دقیقی است. من برای نشان دادن نوعی ظلم و بی رحمی هیجان زده هستم. ماهارشالا می تواند یه جنبه خشن از این نقش را نشان دهد. که به او اجازه می دهد به روشی خاص روی زمین راه برود. من او را برای این نقش دوست دارم. او دارای وقار و صداقت است. اما در وجود او ظلمی وجود دارد که معمولاً آن را در زیر چهره خود نگه می دارد. من می خواهم آن را آزاد کنم و روی صفحه نمایش بگذارم.

فیلم Blade از MCU

چرا امتیاز R فیلم Blade Marvel بسیار مهم است؟

درجه R بودن Blade نشانه این است که مارول نه تنها مایل به ریسک بیشتر است بلکه آزادی بیشتری به تیم های خلاق پشت پروژه های مختلف می دهد. Blade یکی از خونین‌ترین و بدترین ویژگی‌های مارول کامیکس است و مخاطبان دوست دارند این نوع خشونت را روی پرده ببینند. نه تنها این بلکه به کارگردان و نویسندگان آزادی بیشتری می‌دهد که چقدر تاریک و بالغ می‌خواهند داستان را پیش ببرند.

رتبه بندی R چیزی نیست که یک فیلم را عالی می کند. اما می تواند داستان های جذاب تری را برای بینندگانی که از MCU مناسب برای خانواده خسته شده اند، ارائه کند. همچنین ثابت شده است که فیلم‌های ابرقهرمانی با رتبه R، مانند ددپول و جوکر علیرغم از دست دادن تماشاگران جوان‌تر همچنان می‌توانند در باکس آفیس عملکرد خوبی داشته باشند. با توجه به اینکه Deadpool 3 دارای رتبه R و Echo TV-MA است. مارول به بینندگان می‌گوید که می‌توانند منتظر داستان‌های بالغ‌تر و تلخ‌تر باشند و رتبه R برای Blade فقط پروژه دیگری است که باید برای آن هیجان‌زده بود.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − بیست =